3:1
3:0
- : -

FBC Mohelnice B - FBC TJ TATRAN LITOVEL 8:1
3. Josef Dočekal, 11. Filip Sedmera, 18. Tomáš Pudil, 21. Adam Heidenreich, 21. David Nejezchleba, 29. Josef Dočekal, 34. Tomáš Pudil, 36. David Nejezchleba - 26. Karel Mikulka; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Dominik Hejný ? - Jiří Skála ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:0;
39:00
A je tu konec, Mohelnice získává důležité tři body výhrou nad Litovlí.
39:00
38:22
Brankář Tatranu fotbalově odvrací další nájezd na svou bránu.
36:24
Ani střelba z předbrankového prostoru Hejného nerozhodí, bravo bravo bravo.
35:33
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil David Nejezchleba, asistoval Josef Dočekal (8:1).
35:33
Nejezchleba v pádu máme tu osmý gól Mohelnice.
34:45
Duny se tlačil dopředu, ale byl obrán o míček
33:55
Hejný znovu fantastický, dnes se asi dobře vyspal.
33:24
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Tomáš Pudil bez asistence (7:1).
33:24
Pudil stříli od mantinelu, a už je to 7:1
33:02
Coufal si sám před Hejným neporadil, mohelnický gólman předvádí božský zákrok rukou.
30:44
Trma vrma před brankou Hejného, díky Bohu mimo.
30:14
Pudil nyní jen nastřelil brankáře.
28:37
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Josef Dočekal, asistoval Tomáš Pudil (6:1).
28:37
Teď nám Mohelnice předvedla něco ze své čarovné zahrádky, když po kombinaci z kolonky Superliga navyšuje Dočekal na 6:1.
28:14
Omlouváme se, na tribuně je ještě jedno batole, takže celkem 10 diváků
26:54
Teď se každý mohelnický příznivce zapotil, ale naštěstí litovelský forward před bránou promáchl.
26:16
Dnešnímu utkání přihlíží skvělých 9 diváků, děkujeme.
26:00
26:00
A je tu konec druhé části, dejte si párek s hořčicí, za chvíli se uvidíme v poslední periodě.
26:00
25:21
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Karel Mikulka, asistoval Vojtěch Špunda (5:1).
25:21
A máme tu první gól do sítě Mohelu, přesná trefa o tyč končí ve svatyni Hejného.
25:02
Nacvičený mohelnický signál končí v síti, ovšem v té zabrankové
24:06
Heide po samostatném úniku pálí těsně vedle.
23:29
Novotný skvěle zblokoval.
23:02
Další přesný save Hejného, tenhle kluk dnes předvádí neskutečnou práci.
20:54
Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
20:54
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil David Nejezchleba, asistoval Tomáš Pudil (5:0).
20:54
Další gól do sítě Litovle, hostí si berou čas na poradu.
20:23
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Adam Heidenreich, asistoval Josef Dočekal (4:0).
20:20
Heidenreich neskutečně backhandem, 4:0
19:02
Tlak hostí, ale Mohelnice odolává, Hejný si dobře postavil bránu, už druhá tyčka.
17:45
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Tomáš Pudil, asistoval David Nejezchleba (3:0).
17:45
Heidenreich vyloučen za špatné střídání. Po následné rozehře Litovle ale Hejný předvedl výstavní zákrok helmou a Nejezchleba poslal Pudila do úniku a ten se nemýlil, 3:0
17:35
Vyloučen hráč Adam Heidenreich družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za špatné střídání.
17:00
Střela od půlky a Hajný předvádí jistý zákrok.
16:46
Dobrý blok domácích teď zachránil neprůstřelnost Hejného
16:00
Sedmera teď mohl navýšit skóre, bohužel ho zradila jeho nová Zonka.
15:40
Heller pokazil nahrávku ovšem situaci uhasil.
13:20
Novotný nasadil soupeři výstavní housle, hotový virtuos.
13:00
13:00
A máme tu konec první třetiny, čas na horkou čokoládu v místním bufetu, za chvíli se zase uvidíme.
13:00
12:58
Další střela Tatranu mimo.
10:09
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Heidenreich (2:0).
10:09
Junící svou reputaci okamžitě napravili a po parádní nahrávce z hole Heidenreicha Sedmera zvyšuje střelou do dolního růžku.