2:1
0:1
- : -

FBC Hlučín B - FBC Spartak Bílovec C 4:3
2. Matěj Münster, 4. Jan Konečný, 13. Dominik Matula, 17. Jan Dlouhý - 1. Pavel Mičulka, 19. Josef Horák, 36. Josef Horák; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vítězslav Jurena ? - Václav Šumšal ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:1;
36:00
35:27
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Josef Horák, asistoval Petr Tománek (4:3).
34:43
Vyloučen hráč Sebastián Ticháček družstva FBC Hlučín B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:14
Vyloučen hráč Pavel Mičulka družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:14
Podle mě si náš Pája spletl střídačku.
24:00
24:00
20:53
Vyloučen hráč Jan Dlouhý družstva FBC Hlučín B na 2 minuty za hrubost.
20:53
Vyloučen hráč Pavel Mičulka družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za hrubost.
20:23
Situace na hřišti začíná být napjatá. Přirovnal bych to k čéskému MMA.
18:09
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Josef Horák, asistoval Jaromír Mičulka (4:2).
16:14
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Jan Dlouhý, asistoval Matěj Münster (4:1).
15:46
12:10
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Dominik Matula, asistoval Jan Dlouhý (3:1).
12:00
12:00
08:51
Vyloučen hráč Radek Mohelník družstva FBC Hlučín B na 2 minuty za sekání.
03:34
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Jan Konečný, asistoval Jan Gajdošík (2:1).
01:03
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Matěj Münster, asistoval Lukáš Tomíček (1:1).
00:53
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Pavel Mičulka, asistoval Jaromír Mičulka (0:1).