2:1
3:2
- : -

FBC TIGERS PORUBA - Fencers Havířov 6:5
6. Martin Hlaváč, 17. Milan Ganišin, 24. Ondřej Keberle, 31. Milan Ganišin, 34. Pavel Hikl, 34. Tomáš Vojtášek - 5. Jakub Horňak, 7. Lukáš Uher, 20. Stanislav Bělunek, 35. Stanislav Bělunek, 36. Roman Švacho; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Müller ? - Ondřej Butora ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:2;
36:00
35:59
Vyrovnání i přes šance nepřišlo a je tady konec zápasu, vítěz je Poruba.
35:03
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Roman Švacho, asistoval Lukáš Uher (6:5).
35:03
Při hře bez gólmana Havířov snižuje a máme tady drama.
34:20
Timeout Fencers Havířov
34:20
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Stanislav Bělunek, asistoval Roman Švacho (6:4).
33:57
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Tomáš Vojtášek, asistoval Milan Ganišin (6:3).
33:32
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Pavel Hikl, asistoval Martin Hlaváč (5:3).
32:37
Přesně jak řekl Boščo.. Tenhle zápas má všechno, píše historii.
31:37
Tyč trefuje i Havířov!
30:18
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Milan Ganišin, asistoval Tomáš Vojtášek (4:3).
29:47
Hráč Poruby dostal krásnou přihrávku přímo před odkrytou bránu, ale trefuje pouze tyč!
26:21
Vyloučen hráč Filip Cichý družstva Fencers Havířov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:43
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Ondřej Keberle, asistoval Martin Hlaváč (3:3).
22:26
Ze střídačky:,, Bacha na toho rozhodčího, on to sleduje, je to špión".
22:10
Vyloučen hráč Roman Švacho družstva Fencers Havířov na 2 minuty za hrubost.
21:43
Vyloučen hráč Lukáš Uher družstva Fencers Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
20:50
V posledních minutách jsme viděli několik pohledných šancí na straně Havířova, v bráně skončila jen jedna.
19:44
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Stanislav Bělunek, asistoval Lukáš Uher (2:3).
16:39
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Milan Ganišin, asistoval Martin Hlaváč (2:2).
15:20
Začátek 2. byl doposud nudný, ale teď jsme viděli pár šancí.
12:00
12:00
09:08
Po několika střelách ze všech stran a několika blocích je Havířov v plném počtu.
07:31
Poruba v pěti proti třem.
07:12
Vyloučen hráč Jan Mucharski družstva Fencers Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
06:51
Vyloučen hráč Stanislav Bělunek družstva Fencers Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
06:32
Vtipná poznámka ze střídačky Poruby: ,, Bacha, bacha, jsi poslední... teoreticky."
06:04
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Lukáš Uher bez asistence (1:2).
05:20
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Martin Hlaváč, asistoval Jaromír Kuchař (1:1).
04:50
Po menších problémech s tímto programem hra pokračuje!
04:27
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Jakub Horňak, asistoval Radek Kaleta (0:1).