0:2
0:4
- : -

Fencers Havířov - FBC Honey Badgers F-M 0:8
3. Vojtěch Gřundel, 6. Vojtěch Gřundel, 16. Daniel Žurek, 17. Vojtěch Gřundel, 25. Vít Kahánek, 27. Filip Závodný, 27. Filip Závodný, 28. Vojtěch Gřundel; rozhodčí: Vít Morkes - Ondřej Nowak; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Koričanský ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:4;
36:00
35:20
Vyloučen hráč Stanislav Bělunek družstva Fencers Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:22
Po dalším netrefení brány z vyložené pozice se z frýdecké střídačky ozvalo:,,A dost!!"
27:19
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Vít Korbáš (0:8).
26:47
V této třetině už ale góly hráči v bíločerných dresech dávají s přehledem.
26:35
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný, asistoval Vít Kahánek (0:7).
26:12
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný bez asistence (0:6).
25:26
Hráč Frýdku ze záhadného důvodu za brankou spadl, v reakci na to se celá frýdecká střídačka začala smát.
24:58
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Filip Závodný (0:5).
24:00
24:00
22:00
Krásná sólová akce jednoho z frýdeckého týmu zastavuje tyč.
20:10
Brankář Havířova znovu exceluje!
18:49
Vyloučen hráč Václav Štěrba družstva Fencers Havířov na 2 minuty za sekání.
17:20
Hráč Havířova se dostal do breaku, po neúspěšném zakončení naštvaně kopl do mantinelu a rozčiloval se. Rozhodčí však zůstávají v klidu...
16:22
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Radek Měrka (0:4).
15:24
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Daniel Žurek, asistoval Filip Závodný (0:3).
15:24
Hráči Frýdku si vyžádali při vstřeleném gólu goal horn hokejové Plzně. Jejich přání bylo vyslyšeno a ve druhé části už jsme tuto melodii mohli slyšet.
12:00
12:00
09:40
Brankář Havířova se v posledních momentech vyznamenal výbornými zákroky.
08:52
Honey Badgers v tlaku a předvádí pohledné kombinace. Gól ale ne a ne dát.
05:22
04:03
Po sólové akci jednoho z Frýdeckých hráčů se ze střídačky ozvalo: ,, Sólař!!"... Jelikož akce gólem neskončila, následovala omluva.
02:40
Frýdek od začátku zápasu dokazuje, proč je na 1. místě v tabulce...
02:06
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Václav Štrbák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Ondřej Nowak.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Filip Závodný, Lukáš Žurek, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák