1:0
0:1
- : -

FBC Vipers Most - SK BIVOJ LITVÍNOV 2:5
8. Matěj Zienert, 18. Václav Koubek - 1. Rostislav Pleticha, 1. Rostislav Pleticha, 6. Dominik Hasenöhrl, 10. Jan Vokáč, 30. Lukáš Bolech; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Pavel Váňa; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Matěj Chabr 25 - Tobiáš Jurenka 17; po třetinách: 1:4, 1:0, 0:1;
36:00
Střely na branku ve 2. třetině: Most: 7 ; Litvínov: 11
36:00
Střely na branku ve 3. třetině: Most: 6 ; Litvínov: 9.
36:00
32:00
Vyloučen hráč Petr Fryček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
29:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Bolech, asistoval Jan Paldus (2:5).
24:00
24:00
22:39
Vyloučen hráč Václav Koubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:50
Vyloučen hráč Petr Fryček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:13
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Koubek, asistoval Matěj Chabr (2:4).
12:00
12:00
Střely na braku v 1. třetině: Most: 6 ; Litvínov: 10
12:00
10:55
Vyloučen hráč Patrik Krejčí družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hra bez hokejky.
09:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Dominik Hasenöhrl (1:4).
07:35
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Václav Koubek (1:3).
05:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Dominik Hasenöhrl, asistoval Martin Dvořák (0:3).
00:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha bez asistence (0:2).
00:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Tomáš Kolodziej (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Tobiáš Jurenka; hráči v poli: Rostislav Pleticha, Tomáš Kolodziej, Martin Dvořák, Jan Vokáč, Josef Jupa
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Matyáš Gary Novák, Patrik Krejčí, Matěj Zienert, Vojtěch Jandečka, Marek Pelcman