2:1
0:2
- : -

FBS Olomouc B - SK K2 Prostějov 2:4
18. Jana Cholková, 22. Michaela Čechovská - 6. Renata Ondra Bestrová, 14. Aneta Pavlíková, 30. Michaela Rullová, 36. Nancy Machorková; rozhodčí: Rostislav Pavlíček - Vojtěch Sedláček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Štamfestová ? - Gabriela Kotyzová ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:2;
36:00
35:56
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Nancy Machorková, asistoval Michaela Rullová (2:4).
31:39
Vyloučen hráč Eliška Bobovičová družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
29:40
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michaela Rullová, asistoval Renata Ondra Bestrová (2:3).
29:40
Rullová se rozhodla, že zamete míček do sítě za každou cenu, nerozpakovala se ani vteřinu a poslala brutální pumelici bekhendem přímo pod "klacek"! Matěj Ošťádal tento gól komentoval slovy: "Končím kariéru"
26:30
Kotyzová drží svůj tým nad vodou! Klobouk dolů před ní i jejím trenérským štábem
25:45
Střelcová zasáhla přihrávku soupeře, která směřovala téměř "do kuchyně" a pomohla tak svému týmu
24:44
Spáčilová chtěla projít olomouckou obranou, ale stala se pouze salámkem mezi dvěmi krajíci chleba
24:00
24:00
23:59
Po druhé části máme vyrovnáno a čeká nás ostrá třetí třetina
21:55
Na tribuně prostějovského chrámu se objevují i místní dorostenci, aby se také přiučili novým florbalovým dovednostem
21:38
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Michaela Čechovská, asistoval Karolína Štamfestová (2:2).
20:55
Beton Kotyzové se vynořil na poslední chvíli proti střele Olomouce a zabránil takřka jistému gólu
18:14
Vyloučen hráč Michaela Rullová družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hra rukou.
17:40
Prostějovské ženy dnes přišel povzbudit i legendární veterán Honza Novák
17:35
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Jana Cholková bez asistence (1:2).
17:11
Natálka Spáčilová se snaží procedit míč na branku, zatím ovšem bez úspěchu
14:23
What a save by Kotyzová
13:28
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Aneta Pavlíková, asistoval Renata Ondra Bestrová (0:2).