1:2
0:2
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - TJ Slovan Havířov 3:5
8. Tomáš Blažek, 8. Jan Kostka, 22. Filip Smiga - 7. Matěj Kravčík, 21. Václav Kyc, 22. Filip Kočí, 27. Václav Kyc, 28. Matěj Kravčík; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 3 + Patrik Hudeček 5:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Petr ? - Lukáš Vernarský ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:2;
36:00
34:17
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
33:54
Vyloučen hráč Patrik Hudeček družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
31:44
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
27:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Kryštof Fusek (3:5).
26:18
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc bez asistence (3:4).
24:00
24:00
23:07
Vyloučen hráč Patrik Hudeček družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 5 minut za hrubost.
21:45
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Smiga bez asistence (3:3).
21:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Matěj Kravčík (2:3).
20:18
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc, asistoval František Kyc (2:2).
12:00
12:00
10:55
Vyloučen hráč Ondřej Kravčík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
08:56
Vyloučen hráč Dalibor Morys družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:21
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Lukáš Pavlas (2:1).
07:05
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Blažek bez asistence (1:1).
06:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Ondřej Kravčík (0:1).
04:19
Vyloučen hráč Patrik Hudeček družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bedřich Kopka a Marek Warmuž.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Rada, David Třetina, František Kyc, Filip Kočí, Kryštof Fusek