4:0
- : -
FBC Droždín

Fbc Topgal Šternberk Rookies - FBC Droždín 12:1
1. Jan Skalník, 3. Lukáš Macháček, 8. Josef Richter, 8. Petr Vaverčák, 9. Petr Vaverčák, 12. Jan Skalník, 19. Lukáš Richter, 20. Petr Vaverčák, 26. Lukáš Macháček, 34. Jan Procházka, 35. Josef Richter, 35. Petr Vaverčák - 20. Vlastimil Roletzky; rozhodčí: Stanislav Kosek - Tomáš Hruška; vyloučení: 0 + Roman Odstrčil 5 + ČK1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Vorálek ? - Jakub Rybařík ?; po třetinách: 6:0, 2:1, 4:0;
36:00
34:40
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Lukáš Macháček (12:1).
34:36
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Josef Richter bez asistence (11:1).
33:14
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Jan Procházka, asistoval Petr Vaverčák (10:1).
25:20
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Jan Procházka (9:1).
24:00
24:00
19:53
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Petr Vaverčák z trestného střílení (8:1).
19:22
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Vlastimil Roletzky bez asistence (7:1).
18:53
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Lukáš Richter bez asistence (7:0).
18:53
Vyloučen hráč Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies na 5 minut za neuvedení v sestavě.
18:53
Vyloučen hráč Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies do konce utkání.
12:00
12:00
11:37
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Jan Skalník, asistoval Lukáš Macháček (6:0).
08:51
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Jan Skalník (5:0).
07:34
07:25
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Rookies vstřelil Josef Richter, asistoval Lukáš Richter (3:0).
02:26
00:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Jakub Rybařík; hráči v poli: David Doseděl, Vlastimil Roletzky, Tomáš Kadlec, Tomáš Piterák, Martin Návrat