1:4
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - Fbc Topgal Šternberk Veterans 2:4
20. Kamil Procházka, 30. Kamil Procházka - 34. Jakub Suchý, 35. Ondřej Mondek, 35. Štěpán Jorda, 36. Štěpán Jorda; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Rybařík ? - Hedvika Mikolajková ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:4;
36:00
35:25
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Štěpán Jorda, asistoval Jakub Suchý (2:4).
34:39
34:08
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Ondřej Mondek, asistoval Daniel Kotek (2:2).
33:58
Timeout Fbc Topgal Šternberk Veterans
33:58
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk Veterans vstřelil Jakub Suchý, asistoval Štěpán Jorda (2:1).
32:05
Vyloučen hráč Martin Návrat družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře.
29:00
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Kamil Procházka, asistoval Vlastimil Roletzky (2:0).
26:05
Vyloučen hráč Vlastimil Roletzky družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:19
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Kamil Procházka, asistoval Martin Návrat (1:0).
12:00
12:00
10:24
Vyloučen hráč Tomáš Piterák družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Topgal Šternberk Veterans:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Jakub Rybařík; hráči v poli: David Doseděl, Tomáš Piterák, Jan Hájek, Martin Návrat, Vlastimil Roletzky