4:4
2:4
- : -

TJ Olympia Bruntál - FbC Coyotes Jablunkov 10:9
2. Michal Ďurika, 7. Dominik Oltyán, 8. Matěj Župka, 10. Matěj Župka, 15. Michal Ďurika, 18. Matěj Župka, 19. Matěj Župka, 22. Michal Ďurika, 27. Michal Ďurika, 33. Matěj Mikulka - 2. Jakub Gorgosz, 13. Vojtěch Turoň, 14. Jan Petr Szotkowski, 14. Vojtěch Turoň, 21. Lukaš Branc, 27. Lukaš Branc, 30. Jan Petr Szotkowski, 34. Alexandr Doleček, 35. Jan Petr Szotkowski; rozhodčí: Dominik Křístek - Lukáš Toman; vyloučení: 1 + Matěj Mikulka 5 + ČK1:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Roman Skalický ? - Tomáš Kowalczyk ?; po třetinách: 4:1, 4:4, 2:4;
36:00
34:14
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jan Petr Szotkowski, asistoval Michal Bártek (10:9).
33:46
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Alexandr Doleček, asistoval Vojtěch Turoň (10:8).
32:52
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Mikulka bez asistence (10:7).
32:52
Vyloučen hráč Matěj Mikulka družstva TJ Olympia Bruntál na 5 minut za neuvedení v sestavě.
32:52
Vyloučen hráč Matěj Mikulka družstva TJ Olympia Bruntál do konce utkání.
29:03
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jan Petr Szotkowski, asistoval Vojtěch Turoň (9:7).
26:36
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Lukaš Branc, asistoval Vojtěch Turoň (9:6).
26:31
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Michal Ďurika, asistoval Tomáš Sýkora (9:5).
24:00
24:00
22:22
Vyloučen hráč Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
21:44
21:33
Vyloučen hráč Dalibor Lešnik družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:38
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Lukaš Branc bez asistence (7:5).
18:51
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Župka bez asistence (7:4).
17:25
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Župka bez asistence (6:4).
14:12
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Michal Ďurika, asistoval Matěj Župka (5:4).
13:50
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Vojtěch Turoň, asistoval Jan Petr Szotkowski (4:4).
13:04
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jan Petr Szotkowski bez asistence (4:3).
12:35
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Vojtěch Turoň bez asistence (4:2).
12:00
12:00
09:50
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Župka bez asistence (4:1).
08:10
Vyloučen hráč Jan Petr Szotkowski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
07:20
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Župka bez asistence (3:1).
06:11
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Tomáš Sýkora (2:1).
04:28
Vyloučen hráč Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za špatné střídání.
01:02
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Michal Ďurika bez asistence (1:1).
01:00
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Gorgosz, asistoval Michal Bártek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Křístek a Lukáš Toman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Tomáš Kowalczyk; hráči v poli: Michal Bártek, Jakub Gorgosz, Alexandr Doleček, Jan Petr Szotkowski, Vojtěch Turoň