0:1
2:0
- : -

FBC Spartak Bílovec C - FBC Hlučín C 5:4
3. Jakub Hradský, 4. Jaromír Mičulka, 6. Jakub Hradský, 26. Richard Mück, 36. Tomáš Kasinec - 3. Tomáš Slischka, 3. Vojtěch Reiský, 10. Radim Huška, 21. David Kotlář; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 2 + Jaromír Mičulka 5 + ČK1:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Václav Šumšal ? - Richard Moravec ?; po třetinách: 3:3, 0:1, 2:0;
36:00
35:03
Timeout FBC Hlučín C
35:03
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Jakub Hradský (5:4).
35:03
Můžeme poděkovat Tomášovi za nejspíše vyhraný zápas! Nádherná akce
26:38
Jaromír Mičulka dostává červenou kartu za podkopnutí soupeře. Soupeř mu dal první rameno na záda po souboji.
26:35
Vyloučen hráč Jaromír Mičulka družstva FBC Spartak Bílovec C na 5 minut za hrubost.
26:35
Vyloučen hráč Jaromír Mičulka družstva FBC Spartak Bílovec C do konce utkání.
25:56
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Richard Mück, asistoval Tomáš Kasinec (4:4).
24:00
24:00
21:32
Další nádherná akce Bílovce, ale golman vyráží
20:41
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil David Kotlář, asistoval Jan Kotlář (3:4).
19:36
Kasa dává neuvěřitelný cross na Radima, ale ten z první střílí do golmana.
17:06
Kasa vyjíždí z rohu a zkouší střílet z otočky. Neúspěšně.
16:35
Hráč z Hlučína s číslem 57 si stěžuje u rozhodčího, že ho někdo bouchnul po prstu.
15:10
Kasa se snaží vytvořit situaci situaci, ale ztrácí míček hned u prvního protihráče. Klasa
13:59
Zákeřné rameno od Mičula a protihráč letí za mantinel.
12:00
12:00
11:59
Tento neuvěřitelný, napjatý a vyrovnaný zápas sleduje neuvěřitelných 8 dospělých a 2 děti. Děkujeme za podporu!
09:47
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Radim Huška, asistoval Matěj Múdrik (3:3).
09:47
ok, tak proměnili...smůla
08:18
Vyloučen hráč Ondřej Urbánek družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za bránění ve hře.
08:18
Hlučín se dostal do přesilovky, ale věřím, že nedokážou proměnit!
05:55
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Jakub Hradský, asistoval Tomáš Kasinec (3:2).
05:55
Kasa jíž druhá asistence. Snad jich bude ještě dost! Jestli ne,tak bude běhat na trenale.
05:47
Mičulka vyjíždí z obrany až do útoku, ale bohužel netrefuje.
04:40
Tomáš Kasinec neuvěřitelně ubránil situaci 2 na 1.
04:05
Vyloučen hráč Přemysl Hanzal družstva FBC Hlučín C na 2 minuty za hra na zemi.
03:44
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Jaromír Mičulka, asistoval Tomáš Kasinec (2:2).
03:44
Výborně promněnuje stardantní situaci Jaromír Mičulek. Ikdyž v tom byla i více než špetka stěstí.
02:51
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Vojtěch Reiský, asistoval Matěj Múdrik (1:2).
02:24
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Jakub Hradský, asistoval Radim Richtár (1:1).
02:24
Radim vyběhl z trestné a ihned zařídil Bílovci gólovou situaci.
02:11
Branku družstva FBC Hlučín C vstřelil Tomáš Slischka, asistoval Radim Huška (0:1).
01:28
Neuvěřitelné odebrání míčku od Vojty Beilnera. Kdo by čekal, že po takové propité noci něco zahraje.
01:13
Vyloučen hráč Radim Richtár družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.