1:0
- : -
FBC Letka

FBC Letka - FbC Coyotes Jablunkov 1:1
28. Ondřej Ausficer - 13. Marek Byrtus; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Michalík ? - Tomáš Kowalczyk ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0;
36:00
34:06
Timeout FBC Letka
27:36
Branku družstva FBC Letka vstřelil Ondřej Ausficer, asistoval Šimon Dubělčík (1:1).
27:03
Vyloučen hráč Vojtěch Turoň družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:26
Vyloučen hráč Marek Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
21:43
Vyloučen hráč Pavel Skrbel družstva FBC Letka na 2 minuty za špatné střídání.
12:51
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Marek Byrtus, asistoval Dominik Sikora (0:1).
12:00
12:00
09:40
Vyloučen hráč Matěj Veverka družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
00:44
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Tomáš Kowalczyk; hráči v poli: Michal Bártek, Jakub Gorgosz, Vojtěch Turoň, Alexandr Doleček, Marek Byrtus