1:3
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 4:7
6. Ondřej Tóth, 15. Ondřej Tóth, 25. Hynek Jirků, 45. Martin Štoll - 12. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 14. Jiří Lapeš, 18. Martin Kolář, 21. Lukáš Mühlfait, 32. Václav Venzhöfer, 44. Lukáš Mühlfait, 45. Jakub Hart; rozhodčí: Jiří Vrána - Petr Jindra; vyloučení: 5:2 + Václav Venzhöfer 5; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Leoš Fišer ? - Michal Novák ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:3;
45:00
44:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martin Štoll bez asistence (4:7).
44:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Lukáš Mühlfait (3:7).
43:56
Vyloučen hráč Ondřej Pojer družstva SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
43:09
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
43:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait bez asistence (3:6).
39:44
Timeout SK Jihlava
38:05
Vyloučen hráč Václav Venzhöfer družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 5 minut za hrubost.
36:08
Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil Lukáš Mühlfait.
31:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Venzhöfer, asistoval Michal Veselovský (3:5).
30:36
Vyloučen hráč Martin Štoll družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:39
Vyloučen hráč David Pátek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za držení.
27:32
Vyloučen hráč Jan Barimov družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
26:20
Hra je momentálně velice vyrovnaná. Oba týmy se přetahují o balonek ve střední části hřiště.
24:43
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Hynek Jirků bez asistence (3:4).
20:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Adam Křepinský (2:4).
20:50
A je tu další branka! Tentokrát po krásné akci, kdy Křepinský připravil načechraný balonek a Mühlfait jen nastavil hokejku...
19:00
Hostujícímu celku se podařilo využít přesilovou hru a máme tu opět jednobrankové vedení. Hra je podstatně vyhrocenější než v první části.
17:41
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Kolář, asistoval Václav Strašík (2:3).
16:50
Situace se nám tu trochu vyostřuje dámy a pánové...
16:04
Vyloučen hráč Vít Jirků družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:04
Vyloučen hráč Jan Barimov družstva SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
15:33
Vyloučen hráč Václav Strašík družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za zdržování hry.
15:01
Vážení diváci, omlouváme se za technické problémy, při kterým momentálně došlo u stolku časoměřičů. Avšak již je vše v pořádku a můžeme pokračovat ve hře.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Tóth, asistoval Vít Andrýsek (2:2).
13:57
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jiří Lapeš, asistoval David Pátek (1:2).
13:57
A hosté jdou do vedení! Máme tu první obrat v zápase, o který se postaral Lapeš s přispěním Pátka.
11:46
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Adam Křepinský (1:1).
11:46
A je tu vyrovnání! Pěknou střelou pod ruku brankáře se zaskvěl Vidaillac! A máme vyrovnáno přátelé...
10:21
Kolář vyslal jedovatou ránu od středové čáry! Ale brankář domácích vyrovnání nedopustil.
05:51
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Tóth bez asistence (1:0).
05:51
Domácí se po individuální akci Tótha dostávají do vedení.
00:01
Oba dva týmy jsou v tabulce sousedy na čtvrtém, konkrétně pátém místě. Avšak bodový rozdíl je 9 bodů ve prospěch hostujícího Havlíčkova Brodu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Vrána a Petr Jindra.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons:
00:00
Line-up domácích SK Jihlava:
00:00
Dobré odpoledne vážení čtenáři online zápisu. Vítám vás na dalším turnaji dorostenecké soutěže, kdy se v prvním utkání střetnou SK Jihlava s Erupting Dragons Havlíčkův Brod.