0:2
2:2
- : -

FBC Vikýřovice - FBC Zeal Lipník 4:8
11. Jan Pokorný, 11. Jan Pokorný, 34. David Večeřa, 35. Martin Kašpar - 1. Dan Štěpánek, 4. Tomáš Orava, 6. Dan Štěpánek, 7. Lukáš Richtr, 15. Jan Štěpánek, 20. Tomáš Orava, 31. Kamil Škop, 36. Lukáš Richtr; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Hasala ? - Šimon Nykl ?; po třetinách: 2:4, 0:2, 2:2;
36:00
35:40
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil Lukáš Richtr, asistoval Petr Novák (4:8).
34:36
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Martin Kašpar, asistoval Martina Tylšarová (4:7).
33:40
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil David Večeřa, asistoval Vojtěch Valenta (3:7).
31:09
Vyloučen hráč Dan Štěpánek družstva FBC Zeal Lipník na 2 minuty za zdržování hry.
30:19
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil Kamil Škop, asistoval Lukáš Hřivna (2:7).
27:28
Vyloučen hráč František Nakielný družstva FBC Zeal Lipník na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
19:27
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil Tomáš Orava, asistoval Dan Štěpánek (2:6).
16:01
Trestné střílení družstva FBC Vikýřovice neproměnil Michal Končický.
14:00
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil Jan Štěpánek bez asistence (2:5).
12:00
12:00
10:34
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Jan Pokorný bez asistence (2:4).
10:33
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Jan Pokorný, asistoval David Večeřa (1:4).
06:40
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil Lukáš Richtr, asistoval Kamil Škop (0:4).
05:23
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil Dan Štěpánek, asistoval Tomáš Orava (0:3).
03:14
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil Tomáš Orava, asistoval František Nakielný (0:2).
00:38
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil Dan Štěpánek, asistoval František Nakielný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Zeal Lipník:
00:00
Line-up domácích FBC Vikýřovice: brankář: Marek Hasala; hráči v poli: David Večeřa, Daniel Vitvar, Michal Končický, Jan Pokorný, Jan Pavlík