1:1
2:4
- : -

TJ Slovan Havířov B - 1. MVIL Ostrava B 6:7
2. Lukáš Klucho, 5. Pavel Janků, 6. David Jarošík, 16. Tomáš Lepík, 32. Adam Hostovičák, 38. Filip Juřica - 5. Michal Guldan, 13. Jan Zmrzlík, 24. Stanislav Brožek, 32. Stanislav Brožek, 37. Jan Zmrzlík, 39. Jan Zmrzlík, 39. Stanislav Brožek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Jiří Fusek ? - Vojtěch Ferenčák ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:4;
39:00
38:58
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Stanislav Brožek, asistoval Matěj Vráblík (6:7).
38:37
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík, asistoval Adam Hostovičák (6:6).
37:30
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Filip Juřica, asistoval Tomáš Lepík (6:5).
37:24
Vyloučen hráč Michal Guldan družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:32
Timeout 1. MVIL Ostrava B
36:32
Timeout TJ Slovan Havířov B
36:32
31:23
Vlastní branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Adam Hostovičák (5:4).
31:14
30:30
Vyloučen hráč David Zotyka družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
23:11
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Stanislav Brožek, asistoval Adam Hostovičák (4:3).
15:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Tomáš Lepík, asistoval Filip Juřica (4:2).
13:00
13:00
12:32
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík bez asistence (3:2).
08:05
Vyloučen hráč David Jarošík družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání.
05:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil David Jarošík, asistoval Filip Juřica (3:1).
04:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Pavel Janků, asistoval Filip Juřica (2:1).
04:31
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Michal Guldan, asistoval Stanislav Brožek (1:1).
01:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Lukáš Klucho, asistoval Lukáš Rada (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava B: brankář: Vojtěch Ferenčák; hráči v poli: Matěj Vráblík, Adam Hostovičák, Stanislav Brožek, Jan Zmrzlík, Michal Guldan