TJ Sokol Koberovy - Stará garda - SC Podještědí Č. Dub B 6:5
branky:
10. Tomáš Fabián, 16. Tomáš Mašek, 19. Jan Novotný, 23. Lukáš Hlava, 26. Petr Srbek, 34. Jan Novotný - 13. Josef Strouhal, 15. Stanislav Pokorný, 39. Josef Strouhal, 42. Jaroslav Šámal, 43. Petr Smrkovský; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Jiří Hlavatý; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Trejbal ? - Jan Sedláček ?; po třetinách: 1:2, 4:0, 1:3;
42:29
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Milan Hrušovský (6:5).
41:31
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Jaroslav Šámal, asistoval Roman Maňák (6:4).
40:59
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:30
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Josef Strouhal, asistoval Petr Smrkovský (6:3).
38:17
Timeout SC Podještědí Č. Dub B
33:11
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Jan Novotný, asistoval Adam Buriánek (6:2).
26:39
Vyloučen hráč Jan Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:27
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Petr Srbek, asistoval Tomáš Fabián (5:2).
22:38
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Tomáš Novák (4:2).
18:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Jan Novotný, asistoval Adam Buriánek (3:2).
15:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Tomáš Mašek, asistoval Václav Hartl (2:2).
14:45
Vyloučen hráč Martin Havelka družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
14:23
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Josef Strouhal (1:2).
12:00
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Josef Strouhal, asistoval Milan Hrušovský (1:1).
11:04
Vyloučen hráč Lukáš Muška družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
09:51
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil Tomáš Fabián bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Třešňák a Jiří Hlavatý.
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy - Stará garda: