3:4
2:4
- : -

TJ Slovan Havířov C - FBC Cobra Hať 8:9
8. Jakub Skupin, 9. Michal Durlák, 12. Denis Kukla, 14. Denis Kukla, 21. Denis Kukla, 22. Michal Durlák, 32. David Švrčina, 34. Martin Beliančín - 3. Lukáš Tyleček, 22. Lukáš Tyleček, 22. Dominik Hrbáč, 23. Jan Korpas, 24. Jan Korpas, 27. Michal Neděla, 27. Adam Pieknik, 31. Adam Pieknik, 34. Michal Neděla; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Vít Váša ? - Ondřej Ozdinec ?; po třetinách: 3:1, 3:4, 2:4;
36:00
35:58
Vyloučen hráč Lukáš Cigán družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:44
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Michal Neděla bez asistence (8:9).
33:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Martin Beliančín, asistoval David Švrčina (8:8).
33:21
Vyloučen hráč Pavel Cigán družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za držení.
31:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil David Švrčina, asistoval Vít Váša (7:8).
30:04
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Adam Pieknik, asistoval Jan Korpas (6:8).
26:58
26:39
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Michal Neděla, asistoval Lukáš Cigán (6:6).
24:00
24:00
23:23
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Jan Korpas, asistoval Lukáš Cigán (6:5).
22:28
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Jan Korpas, asistoval Adam Pieknik (6:4).
21:54
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Dominik Hrbáč, asistoval Přemysl Kulhavý (6:3).
21:32
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Lukáš Tyleček, asistoval Dominik Hrbáč (6:2).
21:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Michal Durlák, asistoval David Švrčina (6:1).
20:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Denis Kukla, asistoval Jakub Skupin (5:1).
13:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Denis Kukla, asistoval Filip Juřica (4:1).
12:00
12:00
11:02
09:31
Vyloučen hráč Lukáš Tyleček družstva FBC Cobra Hať na 2 minuty za hrubost.
08:40
07:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Jakub Skupin bez asistence (1:1).
02:12
Branku družstva FBC Cobra Hať vstřelil Lukáš Tyleček, asistoval Lukáš Cigán (0:1).
00:31
Vyloučen hráč Martin Beliančín družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Cobra Hať:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov C: brankář: Vít Váša; hráči v poli: Filip Juřica, David Švrčina, Martin Beliančín, Michal Durlák