2:1
0:2
1:0

Florbal Sokolov - FBŠ SLAVIA Plzeň B 5:4p
9. Jan Hlavsa, 11. Ondřej Rachunek, 16. Kryštof Kadlec, 24. Jan Hlavsa, 41. Marek Novák - 9. Jakub Stolz, 17. Filip Frank, 26. Jiří Lukasch, 35. Filip Frundl; rozhodčí: Jaroslav Hlaváč - Jakub Iha; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jiří Pokorný 7 - Matěj Trnka 15; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:2, 1:0;
40:59
40:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Novák, asistoval Aleš Hoch (5:4).
37:44
Vyloučen hráč Adam Hašek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
36:00
36:00
35:59
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
34:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Frundl, asistoval Jan Bílý (4:4).
32:43
Vyloučen hráč Šimon Jonáš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:21
Vyloučen hráč Kryštof Kadlec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
25:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jiří Lukasch, asistoval Adam Hašek (4:3).
24:00
24:00
23:59
Po střelecké stránce neplodná část hry končí poměrem střel 3:2 pro hráče Sokolova
23:32
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa, asistoval Ondřej Rachunek (4:2).
17:34
Vyloučen hráč Vojtěch Kaňka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
16:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Frank, asistoval Jakub Stolz (3:2).
15:27
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Vojtěch Kaňka (3:1).
12:00
12:00
11:59
poměr střel 5:7 ve prospěch Sokolova
10:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Rachunek bez asistence (2:1).
08:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa, asistoval Marek Novák (1:1).
08:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Stolz, asistoval Jiří Lukasch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Hlaváč a Jakub Iha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Matěj Trnka; hráči v poli: Filip Frundl, Šimon Jonáš, Jan Svoboda, Vratislav Polívka, Adam Hašek