3:2
2:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC RAMOS ROKYCANY 7:6
7. Tom Schöniger, 11. František Kodádek, 15. František Kavúr, 15. Tomáš Riedl, 15. František Kodádek, 25. Patrik Konopásek, 35. Patrik Konopásek - 3. Filip Pokorný, 4. Lukáš Mašek, 6. Jakub Potůček, 10. Michal Ernest, 13. Jakub Potůček, 22. Michal Ernest; rozhodčí: Jaroslav Hlaváč - Jakub Iha; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Roman Zápolský ? - Lukáš Nesét ?, Martin Štochl ?; po třetinách: 2:4, 3:2, 2:0;
36:00
35:59
poměr střel 9:6 Po Time out Varů se podařilovsítit vítězný gól
34:32
Timeout FBC RAMOS ROKYCANY
34:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrik Konopásek, asistoval Luděk Lejba (7:6).
34:30
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
31:00
po kontaktu s útočníkem Rokycan je ošetřován golman Varů a zůstává po ošetřenív bráně. Snan do nic nebude...
28:18
Vyloučen hráč Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
26:23
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Štochl družstva FBC RAMOS ROKYCANY
24:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrik Konopásek, asistoval Tomáš Riedl (6:6).
24:00
24:00
23:59
Poměr střel 10:7 Několik vyloučení v druhé části zdramatizovalo hru pro oba týmy
22:15
Vyloučen hráč Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:00
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Michal Ernest, asistoval Jakub Potůček (5:6).
19:50
Vyloučen hráč Tom Schöniger družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra na zemi.
19:31
14:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil František Kodádek bez asistence (5:5).
14:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Riedl, asistoval Patrik Konopásek (4:5).
14:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil František Kavúr bez asistence (3:5).
12:59
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Jakub Potůček, asistoval Jakub Nový (2:5).
12:00
12:00
11:59
Střely nabránu 10:8 ve prospěch Varského týmu...
10:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil František Kodádek, asistoval Luděk Lejba (2:4).
09:00
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Michal Ernest, asistoval Richard Bastl (1:4).
07:20
Vyloučen hráč Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
06:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tom Schöniger, asistoval Petr Šťovíček (1:3).
05:57
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Jakub Potůček, asistoval Richard Bastl (0:3).
03:35
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Lukáš Mašek, asistoval Richard Bastl (0:2).
02:47
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Filip Pokorný, asistoval Jakub Nový (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Hlaváč a Jakub Iha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC RAMOS ROKYCANY: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Lukáš Mašek, Jakub Nový, David Šavel, Jakub Potůček, Michal Ernest