0:3
0:2
- : -

FBC RAMOS ROKYCANY - Florbal Sokolov 0:7
5. Jan Hlavsa, 12. Ondřej Rachunek, 15. Marek Novák, 21. Patrik Koudelka, 24. Marek Novák, 33. Ondřej Rachunek, 36. Aleš Hoch; rozhodčí: Jaroslav Hlaváč - Jakub Iha; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Štochl 27 - Jiří Pokorný 14, Pavel Lehký 5; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:2;
36:00
35:46
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Marek Novák (0:7).
34:12
Vyloučen hráč Filip Pokorný družstva FBC RAMOS ROKYCANY na 2 minuty za vražení zády.
32:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Rachunek, asistoval Aleš Hoch (0:6).
31:49
Vyloučen hráč Vít Vojta družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:43
Brankář domácích si nechal vylešit brankoviště....
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Lehký družstva Florbal Sokolov
24:00
24:00
23:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Novák, asistoval Jan Hlavsa (0:5).
23:59
Poměr střed v druhé části hry 13:5 pro Sokolov
20:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Koudelka, asistoval Ondřej Rachunek (0:4).
14:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Novák bez asistence (0:3).
12:00
12:00
11:59
Střely 11:7 ve prospěch Sokolova
11:44
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Rachunek, asistoval Jan Hlavsa (0:2).
07:51
Vyloučen hráč Filip Jan Vrbický družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
04:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa, asistoval Marek Novák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Hlaváč a Jakub Iha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov:
00:00
Line-up domácích FBC RAMOS ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Lukáš Mašek, Jakub Nový, David Šavel, Jakub Potůček, Michal Ernest