2:5
0:3
- : -

FBC Playmakers Prostějov - FBC Mohelnice B 4:9
3. Martin Pekař, 7. Patrik Dočkal, 23. Michal Konečný, 23. Kamil Pán - 1. David Junek, 16. David Nejezchleba, 16. Michal Bílek, 19. Filip Sedmera, 21. David Nejezchleba, 25. Josef Dočekal, 31. Filip Sedmera, 32. Josef Dočekal, 36. Tomáš Pudil; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Dominik Hejný ?; po třetinách: 2:1, 2:5, 0:3;
39:00
A je konec, doufáme, že jste se dobře bavili, my Vám přejeme hezký zbytek dne, s láskou vaši komentátoři. PS: Nebuďte Nahý II
39:00
38:34
Sedmera už se vidí doma, a proto poslední souboj zápasu vypouští.
38:16
Zápas se dohrává v exhibičním tempu.
37:32
Heide nápřahl k backhandu až na střechu, ovšem míček se od podlahy neodlepil, Saša Rudd by ho nepochválil.
36:56
Nevěřil nevěřil svým očím, když přepadával přes mantinel, jako ochránce se na druhém konci hřiště však zjevil Tom Berka a svého svěřence čistě pomstil.
36:00
Na hřišti se objevuje i hrající trenér a matador celého týmu Tomáš Berka. Bravo Tome.
35:23
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Tomáš Pudil, asistoval David Nejezchleba (4:9).
35:23
Tomáš Pudil mohutně oslavuje svoji branku. Nám se ovšem tento gól nepozdával, sotva se míček došoural do brány.
35:02
Bílek předvádí chybu, ani jeho velká zadnice nepomohla.
34:28
Zádumčivý Pepa Dočekal pochoduje po své střídačce, funkce kapitána mu očividně stoupla do hlavy. Mohelnická hruška
33:42
Sedmera spálil šanci jak ráno svou snídani, míchaná vajíčka ala Sedmi.
33:18
Čupris svými bílými štulpny ční z celého mohelnického týmu, trochu nám připomíná baletku z místního Sokola. Módní policie: 2 z 10.
32:33
Rána tečovaná, míří mimo, tam se jich vejde
31:44
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Josef Dočekal, asistoval Tomáš Pudil (4:8).
31:44
Pepa Dočekal si zkušeně počekal a ze středu hřiště zvyšuje na 8:4.
31:36
Mohelnický master David Petruška zvaný Jagger se pokoušel o střelu, ta mu bohužel nesedla, to je škody.
31:06
Další pohledná akce, ovšem překombinovaná.
30:11
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Filip Sedmera, asistoval Tomáš Novotný (4:7).
30:11
Kolonka Superliga vážení přátelé, ťukec jako v Boleslavi, Novotný a Sedmera si udělali z obrany soupeře dobrý den, druhý jmenovaný zvýšil na 7:4!
29:26
Tento zápas sleduje neuvěřitelných 42 diváků a obsluha bufetu.
29:02
Ajej, zvoní tyč, ovšem ta zadní
28:55
Junek opět vyprášil kožich brankáře Playmakerů.
27:48
El pistolero Junek také míjí.
27:23
Ostrý souboj u mantinelu přerušuje ještě ostřejší hvizd sudího.
26:38
Pepek Dočekal zazdil stoprocentní šanci, škoda Pepíno.
26:01
Hlásíme se Vám zpět na začátku třetí třetiny. Už je tu se mnou i můj kolega Jiřík Šincl, který bude třetí třetinu se mnou spolukomentovat.
26:00
26:00
Arénou zní siréna, čas na párek, stav 6:4 pro Mohelnici.
26:00
25:22
Teď krásný ťukec od Mohelu, ovšem Nejezchleba střelou jen pozdravil auta na parkovišti.
24:56
A máme tu první větší rošádu ze strany mohelnického stratéga Tomáše Berky, ten mladičkého Hellera poslal k velezkušenému Junkovi do útoku. Sekunduje jim také mlaďák, Sedmera Filip.
24:12
24:12
Dočekal teď zalepil míček jak na fotbale za zdejší Podolí a je z toho branka, bravo Pepku.
23:33
Prostějov je na koni, má více ze hry.
23:02
Dalekonosná rána, několik dorážek, Hejný vše zlikvidoval.
22:40
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Kamil Pán, asistoval Patrik Dočkal (4:5).
22:40
Bohužel, nyní už míček končí v brance, Playmakeři se přibližují na rozdíl jediné branky.
22:35
Adámek teď majestátním rozštěpem zabránil gólu.
22:03
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Michal Konečný, asistoval Patrik Dočkal (3:5).
22:03
A je to gól, Prostějov si s šancí poradil a dává do poloprázdné branky se bezmocného Hejného, který se nestihl přesunout.
21:55
Tvrdá bomba do masky Hejného, měl by si překontrolovat, zda ji má v pořádku.
21:44
Gesto zmaru hlava v dlaních, situace 3 na 2 pro Mohel, Pudil ovšem nezvládl kvalitně zakončit.
20:11
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil David Nejezchleba bez asistence (2:5).
20:11
Tom Pudil vybojoval za hlasité podpory své maminky míček, který se dostal z Nejezchlebovi, a ten si s šancí poradil, 5:2.
19:44
Přesilová hra Prostějova, Playmakeři zavřeli Mohelnici a stříli jednu za druhou, jedna ze střel končí na tyči, následnou bombu však skvěle zlikvidovala obrana.
19:08
Vyloučen hráč David Petruška družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za sekání.
19:03
A nyní maminka Toma Pudila z tribuny upozorňuje pořadatelskou službu na nesprávný stav na světelné tabuly, děkujeme a už je vše napraveno.
18:45
Teď jsme mohli sledovat další galapředstavení od Hejného, který si se střelou poradil.
18:09
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Filip Sedmera, asistoval Filip Heller (2:4).
18:09
Heller ztratil, ve spolupráci se Sedmerou míček znovu vybojoval a krásným pasem vybídl Sedmeru v předbrankovém prostoru a ten nechytatelně navyšuje stav utkání na 4:2.
17:22
Puďa teď s šancí naložil prachbídně.
17:00
Heidenreich napadá, míček vybojoval a skvěle vypálil, ovšem Sedmera protihráči překontroloval zuby, vše v pořádku, hra se přerušuje.
16:03
Hejný bez problému vylapal střelu z poloviny a vyslal dlouhý pas dopředu, který ovšem Prostějov vychytal.
15:37
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Michal Bílek bez asistence (2:3).
15:37
Obrat je na světe, navrátilec do sestavy Bílek ukázal něco ze soudku svých schopností a posílá Mohelnici do vedení, hala bouří.
15:07
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil David Nejezchleba bez asistence (2:2).
15:07
A tohle už je gól, Nejezchleba perfektně od břevna srovnává krok a vysloužil si potlesk od fanoušků.
14:55
Novotný sám před bránou, ovšem prostějovský strážce svatyně nedovolil vyrovnat, Novotnému zbyly jen oči pro pláč
14:02
Vyprodaná sportovní hala Mlýnská teď mohla slyšet prostějovský výkřik zmaru, radši Vás nebudeme seznamovat s jeho přesným zněním.
13:24
Obrovská šance Prostějova, když se hostující forward vyskytl před Hejným, ale naštěstí promáchl.
13:01
První vhazování druhé periody pro Prostějov.
13:00
13:00
Čas na toasty z naší kantýny, za chvíli se uvidíme u druhé třetiny.
13:00
Vítejte zpět u napínavého ŠPÍLU, doufáme, že toasty chutnaly, my znovu zdravíme všechny příznivce nejrychlejšího halového sportu, pojďme na to!
13:00
12:44
Gólman Prostějova přesunem jistí situaci, krásná podívaná.
11:35
Obrovský tlak Mohelnice, Novotný natřikrát, ovšem brankář je přesný, Prostějov se vysvobozuje až dalekým vyhozením
11:25
Sedmi nám předvádí pár stahovaček, střela mířila jen do gólmana
10:40
Vyloučený Novotný kladně ohodnotil mé zapisovatelské schopnosti, jsem potěšen.
10:18
Rohlíčkovi přeskočila kulička hokejku. Ze slibné akce není nic.
09:48
Vyloučen hráč Zdeněk Fojt družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
09:48
No a ani Prostějov není pozadu, sekera znamená minutovou hru ve čtyřech, a potom přesilovku Mohelu.
08:59
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za sekání.
08:59
A máme tu první vyloučení, Novotný si počínal jako šermíř z Camelotu, a proto si jde po právu odpočinout na dvě minuty sem za námi.
08:33
Po promáchnutí Heideho následuje útok Prostějova, který přerušuje až hvizd sudího.
07:58
Hra se přiostřuje, ve vzduchu je cítit sádra.
07:25
Pudil byl teď trochu namasírován zezadu, míček ovšem neztratil.
06:15
Další závar před prostějovskou bránou, tentokrát ovšem bez úspěchu, Junek si počínal nedovoleně.
06:03
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal, asistoval Martin Pekař (2:1).
06:03
Standardka Prostějova znamená gól do mohelnické sítě.
05:41
Hra teď spíše připomíná závody chrtů.
05:11
Na zápas se přišel podívat také náš hráč A týmu a DJ celé kabiny Jiřík Šincl, tímto ho zdravíme z pořadatelského stanoviště.
04:08
Nejezchleba zvaný Rohlík zkusil Zoro trick, ovšem bez úspěchu.
03:33
Ostrý hvizd Kubáče přerušuje slibnou akci Mohelnice.
03:19
Další závar před bránou Hejného, ten své tři tyče ale uhájil.
02:59
Nejezchleba, Pudil, ale prostějovský goalie drží svůj tým.
02:32
Prostějov aktivnější.
02:00
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Martin Pekař, asistoval Dominik Vychodil (1:1).
02:00
Tentokrát už Hejný musel kapitulovat po perfektní bombě o tyč, je srovnáno.
01:45
Prostějov teď zatopil před bránou Mohelnice, když se střela od Hejného odrazila na břevno a potom málem do brány.
01:04
Nejezchleba nadvakrát, ale gólman hostí bezchybný.
00:44
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil David Junek, asistoval Filip Sedmera (0:1).
00:44
První akce Mohelnice, trma vrma před bránou a Junek otevírá skóre!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice B:
00:00
Line-up domácích FBC Playmakers Prostějov:
00:00
Vítáme Vás u 19. kola Olomoucké ligy mužů, kde se v rámci záchranářského souboje střetne domácí Mohelnice B a hostující Prostějov. Přejeme Vám příjemný zážitek ať už na tribuně místní haly Mlýnské nebo v pohodlí domova za onlinem. Váš pořadatelský tým!