2:2
2:0
- : -

FKMP Praha B - FLORBAL RIDERS 6:2
2. Martin Houdek, 5. Pavel Švarc, 18. Pavel Švarc, 18. Ondřej Kuželka, 29. Jakub Reich, 32. Pavel Švarc - 22. Jan Lovasz, 22. Vít Matuška; rozhodčí: Daniel Přibil - Jan Tůma; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Sluka ? - Marek Černý ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:0;
31:01
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Pavel Švarc bez asistence (6:2).
28:51
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Jakub Reich bez asistence (5:2).
27:40
Na hřišti se nyní praktikuje 5V florbalu podle Patchese O´Hullihana: Vybít, vychýlit, vyrazit, vyhnout se a vybít, Obvykle lze tuto taktiku vidět při vybíjené, ale šikovná aplikace prospívá i florbalu.
24:00
24:00
22:40
Tým Riders dvěma slepenými góly zaskočil soupeře a snížil na rozdíl pouhopouhých 2 branek|! Toto utkání je reklama na florbal!
21:33
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Vít Matuška, asistoval Michal Lebeda (4:2).
21:30
Před malou chvílí se halou ozval mohutný potlesk pro pořadatelský tým za perfektně zvládnutou organizaci dnešních zápasů. Především práce zapisovatelů a časoměřiče se zapsala hluboko do srdcí všech přítomných.
21:16
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil Jan Lovasz, asistoval Vít Matuška (4:1).
17:38
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Ondřej Kuželka, asistoval Lukáš Burian (4:0).
17:20
Oproti prvnímu dnenšímu zápasu tým FKPM rozehrál opravu Modrobílý balet, soupeře téměř nepouští do šancí a drží ho, jak se říká "na vodítku".
17:05
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Pavel Švarc, asistoval Martin Houdek (3:0).
13:50
Na kostce na hřištěm se objevila kiss camera, která se zaměřila na pár ležící na žíněnkách blízko hrací plochy, Naštěstí pro sličnou spící pořadatelku, ta zrůda vedle ní spala.
12:00
12:00
11:59
V závěru třetiny došlo k tvrdému souboji uprostřed hrací plochy. Naštěstí nedošlo ke zranění ani jednoho z aktérů, takže nebylo nutné přivolávat profesionální zdravotnícký tým z řad FBC Mobydick.
09:10
Ke stolu zapisovatelů se vrátil známý ligový rozhodčí Petr Garden, který přišel zkontrolovat své kolegy sudí a jejich výkon v dnešním zápase.
06:40
Hra se nyní srovnala a na hřišti se bojuje o každý milimetr palubovky podobně jako v zákopech první světové války na západní frontě.
05:55
Tým RIders se dnes představuje ve zbrusu nových černých dresech, kterém jim v přůběhu první třetiny zatím moc štěstíčka nepřinesly - v 6. minutě prohrávají 0:2.
04:08
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Pavel Švarc, asistoval Lukáš Burian (2:0).
03:30
Tým FKMP Praha se přes pauzu mezi zápasy transformoval z jednolajnového týmu do týmu dvojlajnového a hned je to na tempu zápasu znát! (Zřejmě kvalitní nábor v Bystřici u Benešova v hostinci u Holečků)
01:56
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Martin Houdek, asistoval Pavel Švarc (1:0).