6:0
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 8:1
2. David Špaček, 2. Jiří Jebavý, 3. Lukáš Rázl, 7. Jakub Langpaul, 7. Jan Prouza, 10. David Ulich, 16. Lukáš Rázl, 21. Jiří Jebavý - 13. Max Holásek; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Adam Poláček ? - Eliška Křivková ?; po třetinách: 6:0, 2:1;
24:00
20:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Nikolas Osifčin (8:1).
18:06
Vyloučen hráč Lukáš Hochbergr družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
15:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval David Špaček (7:1).
12:51
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Adam Vajrauch (6:1).
12:00
12:00
09:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Ulich, asistoval Nikolas Osifčin (6:0).
08:12
Vyloučen hráč Daniel Novotný družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Prouza, asistoval Antonín Donaj (5:0).
06:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul, asistoval Karel Poštolka (4:0).
03:09
Vyloučen hráč Jakub Renza družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Jakub Vysoký (3:0).
01:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Jakub Langpaul (2:0).
01:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Lukáš Rázl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Jan Majtner, Ondřej Pakosta, Mikuláš Bulva, Lukáš Hochbergr, Petr Barcal