0:3
2:3
- : -

DDM Holice A - ŽSK Třemošnice 2:6
16. Filip Jeřábek, 20. Ondřej Machatý - 3. Marek Tlapák, 5. Marek Tlapák, 5. Tadeáš Oswald, 14. Lukáš Vlček, 16. Tomáš Radil, 21. Roman Petrus; rozhodčí: Tomáš Knejp - Kristýna Jiráčková; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Jedlička 7 - Tomáš Benda 9; po třetinách: 0:3, 2:3;
24:00
20:58
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Petrus, asistoval Daniel Marek (2:6).
19:06
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Ondřej Machatý bez asistence (2:5).
18:16
Vyloučen hráč Daniel Marek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za blokování hokejky.
15:36
Branku družstva DDM Holice A vstřelil Filip Jeřábek, asistoval Lukáš Jeřábek (1:5).
15:21
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tomáš Radil, asistoval Daniel Marek (0:5).
13:05
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Roman Petrus (0:4).
12:00
12:00
11:59
Střely po první třetině Domácí: 6 - Hosté: 5
04:47
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald, asistoval Václav Zadina (0:3).
04:27
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Marek Tlapák, asistoval Václav Zadina (0:2).
02:30
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Marek Tlapák, asistoval Tadeáš Oswald (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Kristýna Jiráčková.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Tomáš Benda; hráči v poli: Daniel Marek, Radek Brynych, Marek Tlapák, Roman Petrus, Tadeáš Oswald