0:2
0:1
- : -

ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Dvůr Králové nL 0:3
5. Jakub Klikar, 8. Jakub Klikar, 21. Jan Jiran; rozhodčí: Tomáš Knejp - Kristýna Jiráčková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Benda 16 - Vojtěch Mazák 24; po třetinách: 0:2, 0:1;
24:00
20:28
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jan Jiran bez asistence (0:3).
12:00
12:00
07:06
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jakub Klikar, asistoval Sebastien Ruml (0:2).
04:37
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jakub Klikar, asistoval Ondřej Balcar (0:1).
00:57
Vyloučen hráč Sebastien Ruml družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Kristýna Jiráčková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Tomáš Benda; hráči v poli: Daniel Marek, Radek Brynych, Marek Tlapák, Roman Petrus, Tadeáš Oswald