1:2
0:1
- : -

FBŠ Všestary - Orel Přelouč 1:3
10. Martin Vlastník - 8. Michal Vagner, 11. Tereza Kaderová, 24. Maxmilián Čapek; rozhodčí: Václav Jiruška - David Richter; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Bárta ? - Filip Havrda ?; po třetinách: 1:2, 0:1;
24:00
23:24
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek, asistoval Tobiáš Kade (1:3).
16:46
Timeout FBŠ Všestary
16:46
Vyloučen hráč Tobiáš Kade družstva Orel Přelouč na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
10:53
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Tereza Kaderová, asistoval Michal Vagner (1:2).
09:44
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Martin Vlastník, asistoval Jakub Kopecký (1:1).
07:21
Vyloučen hráč Martin Landsmann družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:12
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Vagner bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Daniel Bárta; hráči v poli: Ondřej Tajchman, Jakub Došel, Jakub Čihák, Martin Vlastník, Jakub Kopecký