1:1
2:0
- : -

1. FBK Eagles Orlová B - FbK Horní Suchá B 4:2
6. Martin Tököly, 14. Lukáš Louda, 29. Tomáš Kříž, 29. Tomáš Přeček - 3. Jiří Třinecký, 21. Martin Czyž; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Tomáš Brus; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Holman ? - Patrik Mik ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0;
36:00
34:46
Timeout FbK Horní Suchá B
28:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Přeček, asistoval Martin Tököly (4:2).
28:14
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Filip Kryštof (3:2).
24:00
24:00
22:28
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za hrubost.
20:55
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Martin Czyž, asistoval Milan Mašurka (2:2).
13:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Lukáš Louda, asistoval Filip Cihlář (2:1).
13:08
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:56
Vyloučen hráč Pavel Krucina družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:13
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Martin Tököly, asistoval Lukáš Louda (1:1).
02:10
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Martin Czyž (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Tomáš Brus.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá B:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Ondřej Holman; hráči v poli: Lukáš Louda, Martin Tököly, Filip Cihlář, Tomáš Přeček, Adam Krmášek