1:2
2:3
- : -

ASK Lovosice - LFP - BK REAL ROUDNICE n/L 5:9
12. Tomáš Ultsch, 14. Tomáš Ultsch, 28. Ladislav Čermák, 34. Tomáš Rudolf, 39. Ondřej Futera - 1. David Zeman, 3. Daniel Pilař, 8. David Zeman, 10. Richard Hartmann, 21. Jan Urban, 23. Daniel Pilař, 35. Richard Hartmann, 39. Jaroslav Gabriel, 41. Jaroslav Gabriel; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 15 - Dominik Whitehead 10; po třetinách: 2:4, 1:2, 2:3;
45:00
střely ve druhé třetině: Lovosice 8 Roudnice 8
45:00
40:57
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Štěpán Šára (5:9).
38:31
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Jan Kocourek (5:8).
38:25
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel bez asistence (4:8).
34:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Daniel Pilař (4:7).
33:34
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Ondřej Futera (4:6).
30:00
30:00
střely ve druhé třetině: Lovosice 3 Roudnice 8
30:00
27:38
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ladislav Čermák, asistoval Tomáš Ultsch (3:6).
22:58
Vyloučen hráč David Zeman družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Jaroslav Gabriel (2:6).
20:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Urban bez asistence (2:5).
19:39
Vyloučen hráč Matěj Čapek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
19:39
Vyloučen hráč Jaroslav Gabriel družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
střely v první třetině: Lovosice 4 Roudnice 8
15:00
13:18
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch z trestného střílení (2:4).
11:42
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Jan Kocourek (1:4).
11:28
Vyloučen hráč Tomáš Rudolf družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra na zemi.
09:52
07:38
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil David Zeman, asistoval Štěpán Šára (0:3).
02:09
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Matěj Slaba (0:2).
00:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil David Zeman bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Vojtěch Helis, Tomáš Rudolf, Ondřej Futera, Matěj Čapek, Martin Pešta