4:4
3:1
- : -

Florbal Jirkov - ASK Lovosice - LFP 12:6
2. Štěpán Cvekl, 7. Jakub Kosnar, 8. Štěpán Cvekl, 15. Štěpán Cvekl, 15. David Petrásek, 22. Ondřej Cvekl, 24. Tomáš Salaďak, 27. Ondřej Cvekl, 28. Tomáš Salaďak, 35. David Petrásek, 38. Štěpán Cvekl, 42. Ondřej Cvekl - 9. Jonáš Soudský, 20. Vojtěch Helis, 25. Martin Pešta, 25. Ondřej Futera, 29. Ondřej Futera, 42. Matěj Čapek; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Pavel Jurec 12 - Jakub Rudiš 21; po třetinách: 5:1, 4:4, 3:1;
45:00
41:20
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Štěpán Cvekl (12:6).
41:04
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Čapek, asistoval Ondřej Futera (11:6).
37:53
Timeout Florbal Jirkov
37:53
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Ondřej Cvekl (11:5).
36:44
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za hrubost.
34:18
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Petrásek bez asistence (10:5).
33:06
Vyloučen hráč Vojtěch Helis družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
střely ve druhé třetině Jirkov 10 Lovosice 8
30:00
28:17
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Tomáš Rudolf (9:5).
27:28
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak, asistoval Ondřej Cvekl (9:4).
27:15
Vyloučen hráč Štěpán Cvekl družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:16
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl bez asistence (8:4).
24:56
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Tomáš Ultsch (7:4).
24:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Vojtěch Helis (7:3).
23:56
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak bez asistence (7:2).
21:26
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl z trestného střílení (6:2).
19:05
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Vojtěch Helis, asistoval Ondřej Futera (5:2).
18:29
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
střely v první třetině Jirkov 14 Lovosice 5
15:00
14:58
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Petrásek bez asistence (5:1).
14:44
08:51
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jonáš Soudský bez asistence (3:1).
07:43
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl bez asistence (3:0).
06:20
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Kosnar, asistoval Štěpán Cvekl (2:0).
04:06
Vyloučen hráč Jan Fictum družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
01:08
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Tomáš Salaďak (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Vojtěch Helis, Tomáš Rudolf, Ondřej Futera, Matěj Čapek, Jan Kocourek
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Pavel Jurec; hráči v poli: Martin Košťálek, David Petrásek, Tomáš Salaďak, Štěpán Cvekl, Ondřej Cvekl