5:0
6:0
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC DDM Kati Kadaň 12:1
14. Lubor Hanžl, 25. Lubor Hanžl, 25. David Zeman, 29. Daniel Pilař, 30. Lubor Hanžl, 30. Daniel Pilař, 33. Daniel Pilař, 35. Lubor Hanžl, 35. Richard Hartmann, 39. Jaroslav Gabriel, 39. Daniel Pilař, 45. Richard Hartmann - 12. Jan Čermák; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:3 + Marek Pokorný 5 + Daniel Gerstner OS; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Dominik Whitehead 9 - Pavel Sarič 13; po třetinách: 1:1, 5:0, 6:0;
45:00
střely na branku ve třetí třetině Roudnice 11 Kadaň 2
44:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Daniel Pilař (12:1).
41:03
Vyloučen hráč Matouš Terč družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
38:36
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Richard Hartmann (11:1).
38:00
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Jan Urban (10:1).
34:39
34:20
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl, asistoval David Zeman (8:1).
32:57
30:00
30:00
střely ve druhé třetině Roudnice 8 Kadaň 3
30:00
29:55
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař bez asistence (6:1).
29:33
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl z trestného střílení (5:1).
28:39
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Ondra Kára (4:1).
24:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil David Zeman, asistoval Daniel Pilař (3:1).
24:28
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl, asistoval Richard Hartmann (2:1).
23:12
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
23:12
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň - osobní trest.
19:30
Vyloučen hráč Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 5 minut za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
střely v první třetině Roudnice 6 Kadaň 5
15:00
13:43
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl, asistoval Jaroslav Gabriel (1:1).
11:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Čermák, asistoval Jiří Prokop (0:1).
02:52
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Pavel Sarič; hráči v poli: Daniel Gerstner, Kristián Hub, Marek Pokorný, Matyáš Cap, Jiří Prokop