0:2
2:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Jirkov 6:5
2. Milan Procházka, 4. Josef Jupa, 11. Matěj Vodička, 11. Filip Fišer, 40. Milan Procházka, 42. Matěj Vodička - 5. Ondřej Cvekl, 22. Tomáš Salaďak, 29. Tomáš Salaďak, 31. David Petrásek, 34. Tomáš Salaďak; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 15 - Pavel Jurec 12; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:2;
45:00
střely ve třetí třetině Litvínov 8 Jirkov 7
45:00
44:23
Timeout Florbal Jirkov
44:23
Vyloučen hráč Štěpán Cvekl družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za blokování hokejky.
41:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Vodička, asistoval Tomáš Kratochvíl (6:5).
39:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Milan Procházka, asistoval Tomáš Kratochvíl (5:5).
39:15
přestávečka - ošetření golmana Jirkova
33:12
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak, asistoval Štěpán Cvekl (4:5).
30:49
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Petrásek, asistoval Tomáš Salaďak (4:4).
28:48
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak, asistoval Ondřej Cvekl (4:3).
27:53
Vyloučen hráč Matěj Tvrzník družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
22:59
Vyloučen hráč Štěpán Cvekl družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nesportovní chování.
21:08
17:14
Vyloučen hráč Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
střely v první třetině Litvínov 6 Jirkov 9
15:00
10:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Fišer, asistoval Petr Vovesný (4:1).
10:02
07:41
Vyloučen hráč Matěj Vodička družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
04:09
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Martin Košťálek (2:1).
03:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa bez asistence (2:0).
01:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Milan Procházka, asistoval Matěj Vodička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Pavel Jurec; hráči v poli: Martin Košťálek, David Petrásek, Tomáš Salaďak, Štěpán Cvekl, Ondřej Cvekl