0:1
0:6
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - FBC JELENI UNHOŠŤ 1:10
11. Tomáš Němec - 1. Martin Kobr, 6. Vojtěch Mičín, 8. Miloš Mlejnek, 17. Martin Kobr, 26. Richard Hurt, 27. Richard Hurt, 29. Vojtěch Volprecht, 34. Richard Hurt, 36. Martin Kobr, 36. Richard Hurt; rozhodčí: Martin Klán - Miroslav Šůs; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Dominik Bretschneider ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:6;
36:00
35:59
A máme tady ,,desítku´´. Dnes je to jednoznačný výsledek pro stranu Hostů.
35:43
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Richard Hurt, asistoval Jaroslav Buben (1:10).
35:14
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Martin Kobr bez asistence (1:9).
33:39
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Richard Hurt, asistoval Martin Kobr (1:8).
33:30
Nepříjemný faul na hráčku Rakovníka ze strany soupeře. Dáváme mínusové body, tohle se přeci nedělá. bůůůů
32:40
Staněk v akci 2 na 1 pohořel v krásné střelecké pozici a stav tak zůstává stále stejný
30:58
Nezbeda předvádí výbornou individuální práci za soupeřovou brankou
28:46
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Vojtěch Volprecht bez asistence (1:7).
27:17
Nádherná osobní akce hráče Wilhama končí nelítostným faulem hráče Rakovníka.
26:09
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Richard Hurt, asistoval Vojtěch Volprecht (1:6).
25:30
24:00
24:00
16:50
Vypjatý zápas se projevuje strkanicemi po odpískání. Rozhodčí pohotově zasahuje a uklidnuje situaci.
16:23
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Martin Kobr bez asistence (1:4).
12:00
12:00
10:35
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tomáš Němec, asistoval Patrik Brabec (1:3).
10:35
Přesilovka využita máme tady snížení stavu zápasu na 1:3.
10:17
Vyloučen hráč Martin Kobr družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:17
Po agresivním zákroku hráče Unhošti přichází vyloučení a sním i přesilovka pro Rakovník.
07:43
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Miloš Mlejnek, asistoval Ondřej Šíma (0:3).
05:43
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Vojtěch Mičín, asistoval Vojtěch Volprecht (0:2).
00:11
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Martin Kobr, asistoval Vojtěch Wilham (0:1).