0:1
2:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 3:5
8. Ondřej Vošta, 41. Martin Koutný, 43. Martin Koutný - 10. Jiří Curney, 35. Jakub Bína, 43. Jakub Bína, 52. Jiří Curney, 60. Jiří Curney; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:5; využití: 1:1; diváků: 208; zásahy brankářů: Jan Barák 20 - Lukáš Bauer 28; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 13:10 Boleslav
60:00
Střely celého zápasu: Chodov 31:25 Boleslav
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Pazdery: Dnes to bylo hodně těžké. Zvládli jsme udržet koncentraci na naši hru téměř po celý zápas. Nezlomila nás ani rychlá otočka Chodova ve třetí třetině a obětavou hrou v oslabení jsme ubránili vítězství. To že tak silný tým jako Chodov porazíme 4-0 jsem před sérií opravdu nečekal. Máme 14 dní na přípravu na superfinále, v kterém budem chtít předvést nejlepší výkon sezony. Díky.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského (1/2): "Čtyřikrát jsme byli blizoučko, ale máme prázdné ruce i duši. To mluví za vše. Boleslav byla v klíčových okamžicích vždy o kousek lepší a proto zaslouženě postoupila do Superfinále. Je to trapná fráze, ale my se musíme poučit ze svých chyb, vše si vyhodnotit a v příští sezóně být lepší.
60:00
(2/2) Ač se to nezdá, tak se tým před sezónou hodně proměnil a omladil a je v něm velký potenciál, který jsme letos neprodali. Chtěl bych poděkovat klukům i všem kteří nás podporovali počínaje rodinami, přes fanoušky až po vedení klubu. Gratuluju Boleslavi a a my jdeme fandit našim ženám, juniorům a juniorkám, aby nás překonali."
60:00
59:03
Natov vybojoval balonek a posunul na Curneyho, který šel od poloviny úplně sám a neměl problém se zakončením.
59:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (3:5).
58:06
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
57:10
Sýkora trefil pouze boční tyčku.
55:44
Chodov dostává další přesilovou hru po držení Tokoše.
55:40
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
54:10
Koutný střílenou přihrávkou hledal na zadní tyči Sýkoru, ten míjí.
52:40
Chodov si zabejčí v přesilové hře a bude se hnát za vyrovnáním.
52:39
Vyloučen hráč Tomáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
51:47
Curney naznačil a poté přehodil Baráka, Boleslav jde do vedení.
51:46
50:40
Barák skvělým zákrokem zabránil Tokošovi ve skórování.
50:00
Vávrovu nabídku před branku dokázala zneškodnit obrana hostů.
47:30
Sýkora zablokoval střelu Natova do odkryté branky.
46:00
Curney prověřil Baráka střelou od mantinelu.
45:00
Hra ze strany na stranu.
42:37
Bína z nulového úhlu dokázal balonek zasunout za záda Baráka a Boleslav rychle odpovídá.
42:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (3:3).
42:11
Tato souhra opět zafungovala a Chodov jde do vedení.
42:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tomáš Sýkora (3:2).
42:00
Ondrušek tvrdou střelou nechal vyniknout Bauera.
41:08
Curney dohrál domácího borce u střídačky a půjde si odpykat trest.
41:07
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
40:25
Sýkora našel skvělou přihrávkou Koutného, který trefil volný prostor branky a máme srovnáno.
40:24
40:01
Úvodní buly ovládli opět hosté a začínají s loptičkou.
37:10
Koutný nahodil na Ondruška, jeho teč šla těsně mimo.
36:00
Kombinaci Ondrušek - Koutný vyčapal parádními zákroky Bauer.
35:00
Bína propálil Baráka na bližší tyčce a Boleslav jde do vedení.
34:59
34:35
A už se vrací do branky, hra pokračuje.
34:30
Bauer si vyžádal čas na ošetření.
33:10
Barákova branka mimo svoje postavení, ale Barák dokázal pokrýt všechny skulinky a gól neinkasoval.
32:10
Doubkovo nahození zablokovala obrana Boleslavi,
31:00
Bauer pokryl nebezpečnou střelu ze středu.
28:10
Natov prudkou střelou prověřil Barákovu pozornost.
26:00
Florbal ze strany na stranu, ale bez větších šancí.
25:20
Sýkora v dobré pozici na sředu trefil Bauera.
23:55
Vyloučen hráč Filip Zakonov družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
23:30
Chodov bude mít přesilovou hru.
21:10
Barák kryje Bínovu střelu.
20:50
Matejčík přízemní střelou prověřil Bauera.
19:40
Poslední minuta v poklidném tempu a první třetina končí nerozhodně.
16:55
Natov sice skákavý balonek dostal za záda Baráka, rozhodčí gól pro vysokou hokejku neuznávají.
16:15
Zakonov se dostal v oslabení do nebezpečné střely, ale Barák kryje.
14:55
Sýkorovu dělovku vyrazil Bauer do bezpečí.
14:22
Krzyžanek si půjde odpykat trest a Chodov s vyzkouší přesilovou hru.
14:21
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
14:15
Ondrušek našel crossem Sýkoru, ten branku těsně minul.
13:20
Odložené vyloučení, Chodov na chvilku v 6 v poli.
12:40
Nebezpečnou střelu ze středu likviduje Barák.
12:10
Doubkovo nahození zablokovala obrana Boleslavi.
11:20
Zakonovu střelu vyrazil Barák nohou.
09:45
Barákovi prošla Tomašíkova střela mezi nohama a Curney už měl snadný úkol.
09:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (1:1).
09:28
Doubek naložil Tokošovi a půjde si odpykat trest.
09:27
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
09:20
Nahození tečoval Tokoš, ale Barák si s tím poradil.
07:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Martin Řezáč (1:0).
06:20
Matejčíka našel v dobré pozici na středu Švajný, Matejčík však přestřelil.
04:30
Pražák pouze do boční síťky.
02:40
Koutný nenápadnou střelou trefil spojnici Bauera.
01:30
Natov to zkusil z půli hřiště, ale branku přestřelil.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté a začínají na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Tomáš Novák, Tadeáš Chroust, Milan Tomašík, Aleš Höffer, Martin Tokoš
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Dan Kašovský, Martin Koutný, Tom Ondrušek, Mikuláš Krbec
00:00
Před zahájením utkání oceněn Tomáš Vávra za 144 utkání v play off a překonání Tomáše Kafky v tomto rekordu.