1:1
1:0
- : -

Technology Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:2
2. Tadeáš Chroust, 12. Milan Tomašík, 26. Josef Pluhař, 60. Jiří Curney - 6. Marek Švajný, 23. Martin Řezáč; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 15 - Jan Barák 12; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:0;
60:00
Nejlepší hráči zápasu...domácí 28 Aleš Höffer hosté 27 Martin Řezáč
60:00
Střely v 3. třetině (celkem).. domácí 5 (16) hosté 6 (17)
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: "Tady v Boleslavi se hraje těžko.. V obou utkáních jsme si ověřili, že s Bolkou můžeme hrát vyrovnanou partii a k vítězství nám chybí větší efektivita v gólových šancích. Nicméně série zdaleka nekončí a my se těšíme na Jižní Město!"
60:00
Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: Dnešní zápas moc florbalové kvality od všech aktérů nepřinesl, proto rozhodovaly základní aspekty hry jako jsou návraty, osobní souboje a efektivita. Především díky týmovému nasazení a kvalitnímu výkonu brankáře vedeme 2:0. V Praze nás čeká spousta práce. Budeme se muset připravit, jak nejlíp umíme, abychom v sobotu mohli uspět.
60:00
59:56
Krbec netrefuje, je rozhodnuto.
59:40
Už není mnoho času, Ondruškovi míček sjel a musí na vlastní polovinu.
59:01
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Tomáš Chroust (4:2).
59:01
Velkolepě zahráno od Toma Chrousta! Udržel míček proti Pražanovi a klepnul ho na volného Curneyho, který možná rozhoduje o výsledku tohoto klání.
58:24
Chodov v šesti, Barák sleduje počínání svých spoluhráčů ze střídačky.
58:12
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:11
Kolem Bauera sviští jedna rána za druhou.
57:35
Barák už pokukuje na chodovskou střídačku.
57:09
Skvěle dozadu zapracoval Novák, který před sebe nepustil rozběhnutého Matejčíka.
56:16
Ke klubu hráčů bez hokejky se přidal i Bína, s dvojicí Natov - Curney nastupuje Tomáš Chroust a šikovně drží míček na útočné polovině.
55:28
Na druhé straně zasahuje také Barák proti ráně ze vzduchu od vytaženého Krzyžanka.
55:09
Tygří skok od Bauera proti ráně z první od Matejčíka! Poslední minuty patří domácímu brankáři.
54:15
Fantastický beton od Bauera! Bleskurychle dokázal vymrštit nohu a drží domácí celek.
53:39
Novák to zkoušel individuálně, ale míček mu vypíchl Řezáč.
52:49
Tokoš si chce také osahat míček, a tak se zapojuje do rozehrávky.
51:51
Pražák promáchl na středu před Bauerem! Tady mohlo být srovnáno.
50:16
Krzyžanek neprohodil Pražana při pokusu proběhnout podél mantinelu.
49:35
Novák nás málem po ataku od Řezáče navštívil u pořadatelského stolku.
48:47
Tomáš Vávra svou střelou z první pouze vyprášil domácí bloky.
48:12
Můžeme vidět zúžení domácí sestavy, na střídačce už sedí bez hokejek Gruber a Řehoř.
47:40
Junior Doubek vytlačil ostříleného Curneyho až za hrazení.
47:25
Natov nedovoleně zastavil Matejčíka, tentokrát ještě bez vyloučení.
46:25
Hbitá ruka byla vymrštěna od Bauera proti pumelici Ondruška. Velmi důležitý zákrok.
45:58
Chodov nestíhá v osobních soubojích a domácí si s míčkem dělají, co chtějí.
44:42
Kříž na Curneyho neprošel. Kdyby ho však nezastavila chodovská hokejka, tak reprezentační útočník pálí do odkryté klece.
43:49
Míček končí po napadání Ondruška za mantinelem.
42:51
Obětavý chodovský blok zneškodnil gólovou šanci Tadeáše Chrousta.
42:22
Pražák si vyběhl od mantinelu a nepřesně vypálil.
41:30
Matejčík je nesmírně rychlým hráčem a opět to dokázal. Bauer však míček za svá záda nepustil.
40:45
Tomašík vyhrál buly a hráči v černých dresech zatím míček svému soupeři nepůjčili.
40:00
40:00
Oba týmy přidaly v prostřední části po jednom gólu, a tak je stav 3:2 pro Bolku.
40:00
Střely v 2. třetině (celkem)...domácí 5 (11) hosté 7 (11)
40:00
39:48
Ondrušek se ke střele nedostal, třetina se dohraje bez dalšího gólu.
38:11
Pražan zpátky na palubovce, úspěšnost domácích přesilovek klesá.
37:18
Zatím neúspěšné dobývaní chodovské pevnosti.
36:07
Do haly si našlo po vítězném hokejovém utkání proti Liberci cestu 210 diváků, děkujeme!
36:06
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:06
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Pražan za svou hrubost potrestán,.
35:42
Hosté už nějakou dobu nehráli na míčku, a tak zvyšují agresivitu při napadání.
34:55
Boleslav se zbytečně nehoní do rizikových akcí.
33:58
Všechny lajny Technology dokáží potrápit obranu Chodova, i třetí Pluhařova působí velmi jedovatě.
32:56
Další tyčka Natova! Rána zazvonila na celou halu, tuhle už je opravdu smůla pro kapitána domácího celku.
31:51
Curneyho granát bolestivě blokuje Švajný.
31:36
Tadeáš Chroust na středu promáchl.
30:51
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
30:51
Hokejový zákrok Vošty a další šance pro speciální formaci Technology.
30:27
Natov z výběhu orazítkoval tyčku.
30:15
Silový souboj Krzyžanka a Ondruška potvrzuje motivaci všech hráčů dnes zvítězit!
29:50
Držení míčku se výrazně překlápí na stranu domácích.
28:43
Typický výběh snipera Toma Ondruška končí zhruba dvacet centimetrů vedle pravé šibenice.
27:58
Krbec šikovně vymotal dva hráče a poslal míček na Maxu, tomu ale kulatý nesmysl ve finální fázi ujel z čepele.
27:21
Natov spálil tutovku po sklepnutí od Curneyho!
26:55
Matejčík si zahrál na Ramose a s chladnou hlavou odkopl míček z nebezpečného prostoru.
26:33
Obrovský tlak před Bauerem! Všechny pokusy však domácí jistota likviduje.
25:15
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Jan Řehoř (3:2).
25:15
První boleslavská branka při hře 5 na 5, skóruje Pluhař. Průběh zápasu zatím kopíruje včerejší klání.
24:59
Zakonov lehce faulovaný a rozehrávka pro domácí zhruba na půlce hřiště.
23:59
Curney ve velkém brankovišti narval míček do Baráka.
23:10
Následně Pražan vystřelil, jeho ránu ale Bauer chytl do jedné ruky.
22:50
Pražan tvrdí muziku. Tentokrát surově poslal k zemi Tendyho Chrousta.
22:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Mikuláš Krbec (2:2).
22:19
Řezáč si zpracoval skákavý balónek od Krbce a nechytatelně zamířil do horního rohu.
21:47
Bína nedokázal vrátit míček na beka a napálil pouze hráče na střídačce Chodova.
21:12
Natov s Curneym opět na útočné polovině trápí hostující defenzivu.
20:24
Chodov s míčkem na holích se bude snažit vyrovnat skóre.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině...domácí 6 hosté 4
20:00
Stěžejní roli hrály v první třetině přesilové hry. Boleslav využila hned dvě a její druhá branka je zatím rozdílová.
20:00
19:36
Bolka dohrává úvodní dvacetiminutovku v poklidu a drží balónek.
18:24
Matejčík v samostatném úniku netrefuje zařízení.
17:32
Zakonov řešil přečíslení 3 na 2 ránou, avšak nastřelil pouze blokujícího Mikeše, který se poctivě vrátil.
16:51
Diváci podporují domácí bojovníky a chtějí vidět další branku.
15:39
Krbec hokejově tečoval nastřelení Tomáše Vávry, míček mezi tři tyče však nenasměroval.
15:01
Vošta se agilně před Bauerovou svatyní vytočil, nicméně jeho rána neměla gólové parametry.
14:23
Barákovi míček po střele Natova propadl za záda, ale chodovský brankář ho nakonec za brankovou čáru nepustil.
13:37
Po brance a vyloučeních se nám hra trošku malinko uklidnila.
12:41
Secvičenou akci nedokázal Curney přesně zakončit.
11:47
Tokoš také zpět, bude následovat početní výhoda 5 na 4 pro Technology.
11:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Petr Krzyžanek (2:1).
11:18
Bolce přesilovky jdou, do černého se trefil Milan Tomašík!
11:06
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
11:06
Vypadá to, že se nám roztrhl pytel s trestnými minutami. Elegantní otočku Řehoře hasí až záchrannou brzdou Řezáč.
10:50
Tečovaná střela Nováka z výběhu končí za mantinelem, bude následovat rozehrávka z rohu.
10:28
Řehoř už se vrátil, míček má na hokejkách domácí tým.
09:43
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
09:43
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
09:43
Emoce vzplanuly a oba hříšníci Tokoš a Mikeš se půjdou na dvě minuty vychladit, uvidíme hru 4 na 3.
09:10
Mistr na oslabení a vedení míčku Tokoš dokázal držet dobrých 15 sekund míček a následně byl faulován.
08:24
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:24
Řehoř si počínal nedovoleně a i hosté budou mít k dispozici první početní výhodu.
07:43
Pluhař se hnal ve vysoké rychlosti kupředu, ale lišáčky zasekl a Bolka zakládá postupný útok, jelikož Chodov už se dokázal vrátit.
06:42
Hostující celek pokračuje v náporu.
05:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Švajný, asistoval Marek Matejčík (1:1).
05:41
Matejčík sice nepřihrál Švajnému přesně na hůl, nicméně chodovský bek si našel míček odražený o mantinel a zamířil přesně do rohu.
05:08
Chodovský skřítek Matejčík se snažil přehodit Bauera, ale neuspěl.
04:37
Ofenzivně laděná Curneyho pětka si nyní skvěle plní i své defenzivní povinnosti.
03:22
Míček v držení domácích, Tomašík s Novákem se snaží něco vymyslet.
02:17
Voštova rána rozvlnila pouze boční síťku, Bauer však u tyčky byl a celou akci měl pod kontrolou.
01:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (1:0).
01:25
Parádně sehraná akce na střed, rychle využitá přesilová hra a Bolka se dostává do vedení 1:0!
00:56
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
00:44
Pražan ostře atakuje Tokoše již od začátku.
00:01
Úvodní buly první třetiny pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Tomáš Sýkora, Ondřej Mikeš, Marek Vávra, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Tomáš Novák, Tadeáš Chroust, Martin Tokoš, Aleš Höffer, Milan Tomašík
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Chodovem. Jedná se o druhé utkání semifinálové série, první dopadlo ve prospěch domácích Technology poměrem 6:3. Uvidíme, co si pro nás týmy připravily dnes. Přeji příjemnou zábavu!