3:2
1:0
- : -

Technology Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:3
7. Martin Tokoš, 14. Jan Natov, 24. Tomáš Chroust, 33. Jiří Curney, 37. Josef Pluhař, 60. Jiří Curney - 11. Martin Pražan, 23. Mikuláš Krbec, 28. Martin Řezáč; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 605; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 24 - Jan Barák 16; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:0;
60:00
Střely ve třetí části 3:14.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Pazdery: "Dvě třetiny jsme byli aktivnější ve hře s míčkem, kontrolovali jsme hru a vytvářeli si šance. Díky tomu jsme šli do zaslouženého vedení, které se nám podařilo ve třetí třetině ubojovat. Chodov nás v závěrečné části dostal pod tlak, vytvořil si střeleckou převahu. O to větší hodnotu pro nás dnešní výhra má."
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: "Do zápasu jsme vstoupili se zbytečným respektem vůči favoritovi. Postupně jsme se zlepšovali a ve 3. třetině jsme měli opravdu hodně šancí se na Boleslav dotáhnout, ale neproměnili jsme, takže prohráváme 0:1 a jdeme se chystat na zítřek!"
60:00
59:50
Pražan fauloval Tokoše v rohu hřiště.
59:12
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Krzyžanek (6:3).
59:12
Pravděpodobně definitivní tečka. Curney si vzal míček, vykoupal obránce a z úhlu bekhendovým obloučkem trefil prázdnou klec.
59:00
Chodov hraje bez brankáře, na obou stranách tedy pět hráčů v poli.
58:37
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
58:24
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:24
Zakonov podržel balonek a nechal se faulovat.
57:29
Bauer znovu udržel míček ve výstroji, dnes chytá skvělý zápas.
56:52
Krzyžanek se vydal na útočný výlet, zakončil jej ale jen střelou nad branku.
55:00
Ondruškovo pohotové zakončení zastavil Bauer, na druhé straně Pražan skvěle odzbrojil unikajícího Tokoše.
54:36
Novák protečoval míček jen na střídačku Chodova.
54:03
Domácí se zapomněli vepředu a Řezáč se hnal sám na Bauera, který se opět vytáhl parádním zákrokem.
53:14
Faul na Tomašíka, domácí tým může trochu zklidnit hru.
52:57
Šermovaná v brankovišti Boleslavi, nikdo ze zúčastněných plejerů ale míček nezasáhl.
52:28
Doubek zápasnickým chvatem sundal k zemi Bínu.
51:50
Bína sebral Švajnému míček z lopaty, hostující hráč mohl zakončovat do poloprázdné brány.
51:25
Řehoř podklouzl, z nenadálé šance dvou proti brankáři však hosté nic nevytěžili.
50:31
Ondruškova rána byla tečována jen těsně mimo.
49:59
Pražanovu střelu chytá pohotový Bauer.
49:48
Teď si nedovoleným zákrokem pomohl Zakonov.
49:06
Krzyžanek fauloval v rohu u vlastní brány.
48:13
Pluhař se proháčkoval až ke střele, Barák připraven.
47:12
Sýkorovu střelu zastavil nohou Bauer.
47:09
Volný úder z hranice boleslavského brankoviště rozehraje Chodov.
46:30
Bauer měl problémy se zachycením míčku a dostal se pod tlak napadajících útočníků, spoluhráči mu však pomohli.
45:26
Po hezkém signálu střílel z osy Krzyžanek, Barák se blýskl pěkným zákrokem.
45:23
Doubek srazil k zemi Natova, volný úder pro domácí.
44:04
Ondrušek byl při napadání na brankovišti moc aktivní, je pískáno ve prospěch Boleslavi.
42:56
Pluhařovu střelu zablokoval jeden z obránců pražského týmu.
41:16
Pražákovu ránu na bližší tyč vytěsnil Bauer.
40:57
Do třetí části vstoupili chodovští florbalisté aktivně.
40:00
40:00
Střely ve druhé části 8:8
40:00
39:00
Natov neuhlídal Voštu, který ale neprostřelil Bauera.
38:35
Trpělivá rozehrávka Boleslavi.
36:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Aleš Höffer (5:3).
36:41
Höffer nahrál zpoza branky Pluhařovi, ten si míček připravil a prudkou střelou zakončil nad rameno Baráka.
36:01
Dlouhý tlak Boleslavi vyústil jen v ránu Curneyho, která letí vysoko nad břevno.
34:19
Do rány Höffera zaklekl Kašovský.
34:00
Bauer vyráží Pražákovu střelu.
32:45
Řehoř nezachytil míček a Vošta se hnal sám na Bauera, který jej vychytal.
32:25
32:25
Technologové znovu vedou. Curneyho překvapivá střela z pravého křídla proskočila Barákovi přes nohu a skončila v síti.
31:37
Po akci Řezáče a Krbce končí míček nad břevnem domácí branky.
31:05
Matejčík po sólovém úniku přehodil Bauera, mířil ale jen do tyče.
30:30
Gruber si udělal místo na ose hřiště, trefil jen hrudník Baráka.
29:15
Domácí tým opět dlouho drží míček, ale nemůže se dostat na dostřel.
27:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Mikuláš Krbec (3:3).
27:52
Potřetí je vyrovnáno. Krbec dokonalou nahrávkou do prázdné branky oslovil Řezáče, ten snadno zametl za čáru.
26:41
Míček je v zámezí, u branky Chodova rozehrávají domácí.
25:45
Po Pražanově chybě se na bránu řítil Pluhař, jeho bekhendový pokus Barák chytá.
24:36
Novákovu nahrávku srazil Doubek do zámezí.
23:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jakub Gruber (3:2).
23:33
Gruber přiťuknul míček doprava na Chrousta, který z první zavěsil pod víko.
22:18
Na druhé straně vzápětí Pluhař zblízka nepřekonal Baráka.
22:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Daniel Maxa (2:2).
22:12
Krbec si potáhl míček z pravé strany na střed a po zemi prostřelil Bauera.
21:37
Zakonov příkladně zabojoval na středu palubovky a ještě získal balonek.
19:40
První třetina se chýlí ke konci a domácí se chystají k útoku.
18:35
Technologové hrají s míčkem, nemohou se však dostat přes půlku.
16:50
Bína ukořistil míček těsně před Barákem, jeho zakončení z velkého úhlu ještě zablokoval Matejčík.
16:04
Tomašíkovu střelu lapil pozorný Barák.
15:11
Řezáč zahrál vysokou holí, míček putuje k domácím.
14:14
Řezáčův šikovný tenisový úder nadělal Bauerovi starosti, brankář Boleslavi míček nakonec zkrotil.
13:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Aleš Höffer (2:1).
13:57
Domácí opět vedou. Natov si na levé straně připravil palebnou pozici a neomylně zacílil na zadní tyč.
13:24
Zakonov přistrčil míček Chroustovi, tomu se vůbec nepovedlo zakončit.
12:14
Řehoř ztratil míček na útočné polovině a na místě beka za něj musel zaskočit Gruber.
11:13
Vyloučení Novák s Vávrou se vrací do hry.
11:10
Barák zastavil Natovův nájezd z levého křídla.
10:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tom Ondrušek (1:1).
10:01
Hra ve čtyřech zjevně Chodovským svědčí. Pražan se otočil před Bauerem a trefil se do růžku.
09:13
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
09:13
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
09:03
Krbec faulovaný u domácí branky, hosté rozehrávají.
08:15
Vávra byl až moc aktivní v napadání domácího brankáře, který měl balonek pod kontrolou.
07:35
Domácí přežili útočný tlak Chodova a sami mohou vyrazit kupředu.
06:21
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Tadeáš Chroust (1:0).
06:21
Domácí vedou, Chroust z rohu fantasticky našel Tokoše a ten zblízka překonal Baráka.
05:40
Gruber pohotovým volejem napálil tyčku Barákovy brány.
05:20
Řehoř dlouhým pasem našel Pluhaře, ten pálí jen do obránce Maxy.
04:20
Z rychlého brejku střílel Řezáč na bližší tyč, byl nepřesný.
04:00
Bínova překvapivá střílená nahrávka před branku nenašla nikoho v černém.
03:10
Tomašíkova střela z otočky je sražena mimo hrací plochu.
02:45
Tadeáš Chroust se vydal dopředu, trefil však jen blokujícího Pražana.
02:10
Řehoř svou ránu namířil jen do clonícího spoluhráče Grubera.
01:42
Krzyžankovu tečovanou ránu od půlky hřiště vyrazil Barák efektním semaforem.
00:50
Svižný pokus Ondruška vyrazil Bauer nohou.
00:25
Novákovu střelu málem dokázal tečovat Tokoš, míček však nezasáhl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Tomáš Novák, Tadeáš Chroust, Milan Tomašík, Aleš Höffer, Martin Tokoš