0:0
1:1
- : -

VŠO FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:2
3. Petr Majer, 7. Martin Řezáč, 7. Petr Majer, 8. Martin Řezáč, 60. Jiří Lebeda - 12. Lukáš Netrefa, 55. Lukáš Netrefa; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 8 + Martin Řezáč OS:5; využití: 0:2; diváků: 173; zásahy brankářů: Karel Hodík 35 - Jakub Zavřel 26; po třetinách: 4:1, 0:0, 1:1;
60:00
střely ve 3.tř. 10:16, celkem 30:37
60:00
Kometář trenéra hostů: z naší strany trpělivá florbalová hra, stále v útoku a na míčku. nevyšlo to, škoda. soupeři gratulujeme. děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Pracujeme, pracujeme a přesto je tam mnoho prostoru pro zlepšení. Věřím, že to v pátém utkání zase posuneme. Dnes se podařila řada dílčích úspěchů, vážíme si jich a ve středu budeme pracovat poctivě dál. Víme, že favorit je pořád stejný a čeká nás peklo - tak budeme připraveni."
60:00
59:37
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
59:32
Martin dává do prázdné a já ve středu nepůjdu na třídní schůzky, ale na páté semifinále :)
59:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Martin Řezáč (5:2).
59:31
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
59:31
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva VŠO FLORBAL CHODOV - osobní trest.
58:20
vášně planou, tep tu všichni máme hodně vysoko
58:01
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za zdržování hry.
57:05
Vyloučen hráč Patrik Chládek družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
56:14
zelenobílí v šesti
55:20
diváci obou táborů své borce mohutně ženou, koncovka bude dramatická
54:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Filip Forman (4:2).
53:32
ze spousty zákroků si rozhodčí vybrali zákrok Fenika
53:31
Vyloučen hráč Martin Fenik družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:58
Vyloučen hráč Petr Majer družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
46:58
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
40:00
v pondělním večeru si do haly na Jižním Městě našlo cestu 173 diváků, děkujeme, jste skvělí
40:00
39:42
Pěnička vysoko nad
39:00
s poslední minutou máme na hřišti plný počet hráčů, obě přesilovky zůstaly nevyužity
36:55
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
36:48
domácí se brání výborně
35:23
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
23:26
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
15:33
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:16
dlouhá rozehrávka hostí končí faulem na Majera
11:43
které už hosté využívají, po trochu smolném odrazu od domácího obránce
11:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Patrik Šebek (4:1).
10:42
domácí výborně ubránili jedno oslabení, aby tu vzápětí bylo druhé
10:41
Vyloučen hráč Sebastian Maxa družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
08:22
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
07:43
nezastavujeme!!!!!!! dvě krásné kombinace a domácí již vedou o čtyři
07:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jiří Lebeda (4:0).
06:39
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Ivan Pergler (3:0).
06:16
Lebed zachytil kombinaci, jeho střelu Zavřel vyrazil k Řezáčovi, který se nemýlil