2:3
3:3
1:0

VŠO FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:7p
4. Ivan Pergler, 11. Martin Fenik, 32. Radim Slunečko, 36. Sebastian Maxa, 44. Radim Slunečko, 51. Petr Majer, 52. Ivan Pergler, 63. Patrik Chládek - 16. Filip Horák, 25. Patrik Šebek, 26. David Kubánek, 36. Jakub Buršík, 43. Matěj Pěnička, 47. Matěj Pěnička, 52. Matěj Pěnička; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3 + Martin Fenik OS:2; využití: 0:0; diváků: 148; zásahy brankářů: Karel Hodík 41 - Filip Šik 33; po třetinách: 2:1, 2:3, 3:3, 1:0;
62:04
62:05
rychlý protiútok domácích zakončuje Chládek a snižuje stav série na 1:2
62:05
střely v prodloužení 2:0, celkem 41:48
62:05
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Folaufa: dneska náš suverénnē nejhorší vykon v serii. dneska jsme vyhrát nechtēli. zítra musíme byt lepší. souperi gratulujeme k vyhre. dēkujeme divákum.
62:05
Komentář trenéra domácích pana Ondřeje Neumana: "Poctivě pracujeme na tom, abychom každou další play-off minutou byli lepší. Dnes jsme to udělali znovu a odměnou nám je prodloužení sérii do dalšího utkání. Rozhodli jsme dobrým načasováním v klíčových momentech a lepším brankářem. Zítra už nám tuto výhodu Bohemka nenabídne, budeme muset být ještě lepší."
62:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Chládek bez asistence (8:7).
56:08
Vyloučen hráč Patrik Chládek družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
54:17
hra nyní nahoru dolů, spousty hraničních zákroků, své mají k rozhodčím i oba trenéři
51:56
a vzápětí opět Pjéňa srovnává
51:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (7:7).
51:14
tohle nevymyslíš - hlava nahoře, Radim naprosto přesně na Ivana
51:13
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Ivan Pergler, asistoval Radim Slunečko (7:6).
50:05
a máme opět srovnáno - tentokrát se střelec a asistent domácích prohodili
50:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Radim Slunečko (6:6).
46:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (5:6).
45:20
na hřišti se opět přiostřuje
43:21
Slunečko doslova došťouchal míček za Šika, předcházelo několik trvdých soubojů
43:20
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Petr Majer (5:5).
35:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matěj Pěnička (4:4).
35:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Ivan Pergler (4:3).
34:10
Pergler backhandem zády k brance, jen těsně vedle
32:37
Netrefovo sekání do brankáře potrestal Strnad a končí to vzájemným vyloučením
32:36
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
32:36
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
27:50
hosté vysoko napadají rozehrávku Chodova, domácí se ve druhé třetině jen obtížně udrží na balónku
26:40
Duda dvakrát sám na Šika, ale nic
25:01
a vzápětí na druhé staně hned dva zásahy hostí překlápí skóre na stanu zelenobílých
25:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Kubánek, asistoval Tomáš Otcovský (2:3).
24:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Tomáš Pour (2:2).
24:01
Slunečko nyní ze standartky jen těsně netrefil branku
21:27
šance na obou stranách, hráči Bohemians jdou nyní do soubojů na hranici faulů, někdy i za, píšťalky sudích zatím mlčí
16:55
Fenik si myslel, že jeho slovní doprovod v bouřící hale nebude slyšet, ale byl a bude nám tu dělat společnost
16:54
Vyloučen hráč Martin Fenik družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
16:54
Vyloučen hráč Martin Fenik družstva VŠO FLORBAL CHODOV - osobní trest.
15:20
Horák již Hodíka překonává a snižuje stav dnešního utkání
15:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Lukáš Netrefa (2:1).