- : -
- : -
- : -

Florbal Ústí - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:3
15. Václav Vavruška, 20. Václav Vavruška - 5. Jakub Nota, 14. Dominik Kaloč, 19. Vojtěch Krhovják; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 13 - Petr Maláč 8; po třetinách: 2:3, -:-, -:-;
20:00
Střely v tie-breaku: 10 - 16
20:00
Komentář trenéra domácích pana Lukáše Täubera: Chtěl bych poděkovat klukům za výbornou sezónu, ve které na sobě tvrdě pracovali. Pro další průběh své kariéry získali cenné zkušenosti a schopnosti. Děkuji soupeři a divákům za sérii.
20:00
Komentář trenéra hostí pana Petra Koutného: V prvním zápase se hrála jen jedna třetina, pak se již čekalo na konec zápasu. V rozhodující 4. třetině to byl opět florbalový zápas se vším všudy. Větší bojovností a přesností v zakončení slavíme postup do dalšího kola. Děkujeme soupeři zápas, rozhodčím a divákům.
20:00
19:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Ondřej Kawulok (2:3).
19:00
Probíhá poslední minuta tie-breaku.
18:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Lukáš Homola (1:3).
15:56
Ústí na míčku, kombinuje v obranném pásmu.
14:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Jakub Fuchsig (1:2).
14:33
Vavruška se rozhodl utkání ještě zdramatizovat a svým gólem snižuje náskok FBC.
13:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Lukáš Homola (0:2).
12:46
Těžká situace před FBC bránou , ale Maláč připraven.
11:37
Hosté hrají v plném počtu.
10:50
Vavruška trefuje pouze nohu Maláče.
10:06
Šindler se dostal k míčku, chtěl přihrávat do úniku na Notu, ale přihrávka byla moc dlouhá.
09:37
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
09:00
Domácí se snaží něco vymyslet na polovině hostů, ale zatím se ke střele nedostali.
07:22
Šindler zachraňuje nebezpečnou situaci v blízkosti ostravské brány.
05:42
Kawulokova nečekaná střela míří mimo bránu.
04:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Matyáš Šindler (0:1).
04:00
Domácí opět v oslabení na míčku.
03:21
Vyloučen hráč Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
03:09
Domácí pod velkým tlakem.
02:19
Vítek mimo bránu.
01:29
Útočný faul domácích, rozehrávka pro hosty.
00:01
Nyní nás čeká tie-break, což znamená 1 třetina navíc, která je rozhodující.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Radim Heiser, Lukáš Homola, Vojtěch Krhovják, Dominik Kaloč, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Pavel Vlček, Filip Vybíral, Dan Semerád, Ondřej Kawulok, Jan Peška