2:3
4:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - VŠO FLORBAL CHODOV 11:6
6. Matěj Pěnička, 10. David Kubánek, 10. Patrik Šebek, 14. Jakub Buršík, 15. Matěj Pěnička, 25. Dominik Šimáně, 32. Jakub Buršík, 42. Lukáš Netrefa, 44. Filip Horák, 59. Filip Folauf, 60. Jakub Buršík - 5. Petr Majer, 18. Jiří Lebeda, 27. Radim Slunečko, 27. Jiří Lebeda, 38. Daniel Eremiáš, 43. Petr Majer; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 22 - Karel Hodík 25; po třetinách: 5:2, 2:3, 4:1;
60:00
ve třetí části Bohemians 11 Chodov 8
60:00
Komentář trenéra domácích: přes herní výpadek v druhé třetině jsme byli dneska lepší než včera. jsme rádi za vítězství a za druhý bod v sérii. děkujeme soupeři, děkujeme divákům.
60:00
nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí 21 Jakub Buršík za hosty 30 Kryštof Valenta
60:00
komentář trenéra Chodova - Ondřej Neuman: "Asi je to spravedlivé. Mám od hráčů skvělý přístup i kvalitu, ale ještě jsem jim nedodal kompletní servis - přesilovky zatím rozhodují a Bedla je v nich lepší. Napravím to a svůj tým podpořím lépe. Dnešek pak byl i o tom, že kdykoli jsme měli šanci udělat drama, dostali jsme na play-off moc laciný gól."
60:00
59:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Michal Vojtíšek (11:6).
59:00
minuta do konce dalšího infarktového zápasu
58:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Michal Vojtíšek (10:6).
47:53
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
43:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Patrik Šebek (9:6).
43:36
Patrik Šebek stačil ještě přihrát než byl sražen k zemi
43:13
střela Bohemians končí mimo hřiště
42:13
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (8:6).
42:13
chybu stojící obrany Chodov trestá
41:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Dominik Šimáně (8:5).
37:36
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš z trestného střílení (7:5).
37:09
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
35:13
Vyloučen hráč Patrik Chládek družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
35:00
5 minut do konce druhé části
32:42
dobrá práce Filipa Forman v závěru oslabení
31:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík bez asistence (7:4).
31:03
Neskutečný Kuba Buršík završil svůj únik brankou
30:48
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
30:10
na hřišti je krušno Matěj Pěnička nám lítá vzduchem,Honza Malič zachraňuje z brankové čáry
26:55
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Martin Fenik (6:4).
26:43
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Petr Majer (6:3).
26:43
Zavřel podržel svůj tým dvěma zákroky na třetí už byl krátký
24:56
neuvěřitelné co vše teď ustál David Kubánek , škoda že jeho přihrávka nebyla zúročena
24:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně bez asistence (6:2).
17:06
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Michal Strnad (5:2).
16:16
Chodovská střela a míček přeskakuje bránu
15:00
pět minut do konce první třetiny
14:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (5:1).
14:35
Patrik Šebek se pokusil o zvýšení stavu , ale přišel o svou hůl
13:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matěj Pěnička (4:1).
13:21
Domácí využívají svou přesilovku
13:03
Chodovský pokus končí u Zavřela
12:33
Vyloučen hráč Jakub Adam družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.