2:2
1:2
- : -

Florbal Ústí - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:5
5. Vojtěch Esterka, 19. Filip Vybíral, 19. Vojtěch Kunc, 33. Václav Vavruška, 35. Petr Goltsch, 56. Adam Pucarević - 16. Vojtěch Krhovják, 30. Daniel Flašar, 40. Lukáš Homola, 41. Matyáš Šindler, 54. Radim Heiser; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Monzer; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 18 - Petr Maláč 12; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:2;
60:00
Střely po třetí třetině: Ústí - 4, Ostrava - 9
60:00
Vyjádření trenéra Ostravy Petra Koutného: Bojovný zápas s parametry play-off, vyhrál šťastnější tým. Děkujeme soupeři, divákům a soupeřům za utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácím Marka Vojty: Soupeř byl více na balonu, my byli produktivnější v útočném pásmu. Děkuji fanouškům za podporu.
60:00
59:44
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
55:49
Timeout rozhodně ústeckým florbalistům pomohl a Adam Pucarević posílá Ústí znovu do vedení.
55:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević, asistoval Pavel Vítek (6:5).
55:25
Timeout Florbal Ústí
53:43
Ostravský hráč dostal do choulostivých míst míčkem nebo florbalkou. Těžko říct. Tak pofoukat. To pomůže.
53:15
Nedáš, dostaneš. Je srovnáno.
53:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Radim Heiser, asistoval Dominik Kaloč (5:5).
52:59
Filip Vybíral vystřelil těsně mimo ze signálu ze středu hřiště.
52:16
Teď jsme mohli chvíli vidět plácanou na polovině hřiště, ze které vzešla střela Ústí. Rozehrávka z rohu pro domácí.
50:00
Zbývá posledních deset minut a zatím se na hřišti moc neděje.
47:16
Ostravský trenér se znovu ozývá. Tak uvidíme, zda to soupeři pomůže.
43:11
Ústečtí byli teď v gólové příležitosti, Ostravu ale podržel brankář a oba pokusy zneškodnil.
41:31
Dominik Hrabě vyrazil střelu ostravského útočníka při akci dva na jednoho a drží stále jednobrankový náskok Ústí.
40:36
Ostrava začala na úvod poslední třetiny aktivně a Matyáš Šindler dostává svůj tým opět na dostřel jednoho gólu.
40:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Radim Heiser (5:4).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Ústí - 8, Ostrava - 8
40:00
39:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Homola, asistoval Matyáš Šindler (5:3).
34:12
Petr Goltsch se konečně prosadil! Ústí se dostává do tříbrankového vedení, díky jeho nenápadné střele z poloviny hřiště.
34:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Goltsch, asistoval Pavel Vlček (5:2).
32:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Pavel Vítek (4:2).
29:55
Musíme se tomuhle gólu Ostravy poklonit. Přímo do břevna a do branky. Pěkný gól. Ostrava je opět na dostřel jednoho gólu.
29:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Jakub Mikulok (3:2).
28:10
Ústecká obrana namazala Jakubu Notovi, jeho dělovku ale Dominik Hrabě poslal do outu.
26:55
Petr Goltsch už v jeho třetí příležitosti. Tentokrát brankář Ostrava míček vyrazil nohou.
25:26
Ostrava kombinuje, ale Dominik zatím nemusel zasahovat.
24:13
Vyloučen hráč Dominik Herzina družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:21
Druhá dvacetiminutovka je zatím ospalejší a kromě nájezdu se nic zajímavého na hřišti neděje.
21:23
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Dominik Kaloč.
19:09
Konec třetiny v režii Ústí a dvěma rychlými góly odskakují do dvoubrankového vedení.
18:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Kunc, asistoval Martin Tůma (3:1).
18:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Filip Vybíral, asistoval Pavel Vítek (2:1).
17:35
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
15:48
Ústecká pětka zaspala, čehož využil Vojtěch Krhovják přízemní střelou na vzdálenější tyč. Vyrovnáno.
15:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Radim Heiser (1:1).
12:16
Adam Pucarević promarnil jasnou gólovku! Škoda.
12:03
Ostrava začíná kousat a probojovává se do útočného pásma.
11:23
Petr Goltsch byl opět ve velké šanci, jeho backhandovou střelu gólman hostů přesto vyrazil.
09:03
Skvělý zákrok Dominika Hraběho! Vlastně dva.
08:21
Ústečtí zatím více na míčku a kontrolují tempo hry.
06:54
Zatím je v hale nejvíce slyšet ostravský trenér, kterému se nelíbí pasivní hra jeho týmu.
05:05
Pavel Vlček si teď pohrál s míčkem a obehrál několik ostravských hráčů. Seknutí na úrovni basketbalové trojky ale rozhodčí neviděli a hra pokračuje dál.
04:20
Nádherný gól z hole Vojty Esterky! Vymetl pavučinku na bližší tyči.
04:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Filip Vybíral (1:0).
03:03
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
02:30
Rozehrávka Ostravy zmátla i našeho časoměřiče. Nic z toho nebylo.
01:46
Největší šanci si zatím připravil Petr Goltsch, jeho přízemní střela nicméně jen těsně minula branku.
00:01
Ještě než začal zápas, musela se opravit branka. Ale už je vše v pořádku a úvodní buly vyhráli domácí, kteří nyní kombinují.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Monzer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Radim Heiser, Lukáš Homola, Dominik Kaloč, Matyáš Šindler, Vojtěch Krhovják
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Filip Vybíral, Pavel Vítek, Adam Pucarević, Adam Závěrka
00:00
Krásné poledne přejeme všem dnešním divákům u psaného online. Dnes odstartuje první klání mezi Florbalem Ústí a Ostravou. Zápas začne v 13:00