0:3
2:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Pardubice 3:4
19. Jakub Koch, 41. Rostislav Gattnar, 46. Ondřej Sidunov - 16. Vojtěch Kaluža, 25. Vojtěch Kaluža, 30. Lukáš Kučera, 36. Adam Šmíd; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1 + Dominik Czeszewski 5; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Patrik Plevák 20 - Martin Haleš 27; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:0;
60:00
Střely ve 3 třetině 11:7, celkem 30:24
60:00
Komentář trenéra hostů Milana Randy: Prvních 40 minut dobrý, byli jsme lepší, nedali spoustu tutovek a to nás na konci mohlo mrzet. Ve třetí třetině jsme se totiž báli hrát s balónkem a měli spoustu hloupých ztrát. Díky Vítkám za součinnost s odjezdem a zítra se budeme těšit.
60:00
Komentář trenéra domácích Václava Gurkovského: Dnes to nebyl optimální výkon. Zítra musíme být lepší. Díky za zápas.
60:00
59:58
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 5 minut za hrubost.
56:25
Hanzlík teď bohužel pro domácí promáchl.
55:54
Velká snaha Gattnara ani Chomy zatím k vyrovnání nevede.
55:07
Koch to zkouší individuálně. S hokejkou nad pasem to ale nepůjde..
53:57
Pardubice sbírají čas na útočné polovině.
52:41
Herblich se na středu dostal ke střele a těsně míjí.
51:04
Nastává slavnostní okamžik. FIS se opět vzpamatoval a tím pádem můžu opět psát normálně a ne jak idiot..
45:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Jan Besta (3:4).
45:46
Kontaktní gól Vítkovic, zase jsem neviděl..
42:49
Něco zajímavého se stalo ale bohužel jsem si nepoznamenal co.
41:31
Czeszewski vedle.
40:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Kryštof Malina (2:4).
35:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Filip Novák (1:4).
30:41
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:41
Vyloučení
29:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Patrik Bartoš (1:3).
29:03
Gól Pardubic. Celkem hezký ale ne zas tak moc..
27:15
Střela Pardubic.
26:37
Střela Vítkovic
24:24
V momentě druhého gólu Pardubic odešel opět FIS na delší dobu do věčných lovišť, takže abychom naplnili kvótu dvanácti příspěvků za třetinu, budu o něco stručnější..
24:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Marek Macek (1:2).
24:23
Teď už to tak výborné nebylo. Po kiksu v obraně domácích ho zachraňuje nejprve tyč a podruhé už nic.
23:37
Plevák výborně proti střele Šmída
22:21
Kapec inkasoval sekeru před vlastní brankou a rozehrávají domácí.
21:30
Opatrný úvod druhé třetiny. Nejaktivnější jsou v tuhle chvíli diváci.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 12:9
20:00
18:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Lukáš Herblich (1:1).
18:53
Herblich na Kocha a ten po zemi do sítě.
18:19
Velká šance Pardubic a Czeszewski, který pálí do Pleváka.
17:11
A neuspěl ani Hanzlík, který se odvážně nacpal do brankoviště.
16:40
Do slušné pozice se dostal domácí Gattnar ale ani jemu se teď zakončení nepovedlo.
15:29
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Filip Novák (0:1).
15:29
Zpoza domácího útočníka se šikovně z dálky trefuje Kaluža.
14:07
Koch našel krosem Sekulu, ten zatím v nejvyloženější šanci zápasu kasu netrefil
11:43
Pardubice teď místo rozehrávky hrají bago. Tři na jednoho na vlastní polovině.
10:28
Chyba v rozehrávce Pardubic a pohotový Vojáček prověřil pohotovost Haleše.
08:36
Weinelt to zkoušel na bližší tyč ale tam by gólmani většinou měli být. I Plevák tentokrát.