0:1
4:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - VŠO FLORBAL CHODOV 6:5
14. Matěj Pěnička, 20. Matěj Pěnička, 46. Jakub Buršík, 53. Dominik Šimáně, 56. Patrik Šebek, 59. Lukáš Netrefa - 2. Petr Majer, 9. Petr Majer, 23. Martin Fenik, 41. Jiří Lebeda, 45. Sebastian Maxa; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:8; využití: 3:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 10 - Karel Hodík 20; po třetinách: 2:2, 0:1, 4:2;
60:00
nejlepšími hráči byli vyhlášeni za hosty hráč číslo 31 Karel Hodík za domácí Patrik Šebek
60:00
střely na bránu v poslední třetině Bohemians 11 Chodov 5
60:00
komentář trenéra domácích: z naší strany špatný start, který se s nám táhnul dvě třetiny, ve třetí jsme přidali na bojovnosti a podařilo se nám zápas otočit. zítra musíme být maximálně koncentrovaní od začátku zápasu. jsme rádi za první bod. děkujeme soupeři zápas. děkujeme našim divákům, diváci hostů vytrvale předváděli, co na sport nepatří...
60:00
komentář trenéra Chodova: "Dnes jsme sahali po prvním bodu v sérii, ale v zásadě by to nezměnilo nic na tom, že potřebujeme 3, pokud má mít naše práce smysl. Vyhrál tým, který byl lepší v přesilovkách a zároveň jich v různých formách dostal diametrálně více. My jsme s pár našimi každopádně naložili prachbídně."
60:00
59:58
sportovní duch dnes zvítězil ,
58:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Filip Forman (6:5).
58:35
Vyloučen hráč Matej Stopka družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
58:35
Chodov si na závěr za srovnaného stavu dovolil hrubou chybu
58:29
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
57:22
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
55:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jakub Buršík (5:5).
55:36
krásná práce Patrika Šebka za spolupráce Kuby Buršíka
55:00
5 minut do konce třetí třetiny tohoto infarktového zápasu
53:35
Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
52:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně bez asistence (4:5).
52:30
krásný pokus Lukáše Netrefy , ale Michal Strnad mu zatvrzele visel na zádech
49:49
domácí dnes nejspíš mají soutěž o to kdo nejvíckrát trefí gólmana
49:21
Vyloučen hráč Kryštof Valenta družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:37
tak embargo na střely pokračuje domácí prostě dnes nenafasovali střelný prach
47:12
ještě minutu se domácí musí bránit
46:12
Vyloučen hráč Filip Horák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
45:45
tak že by přeci jen??
45:30
kdepak domácí mají dnes na střely uvalené embargo
45:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matěj Pěnička (3:5).
44:38
Vyloučen hráč Jiří Koklar družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
44:14
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Petr Majer (2:5).
40:33
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Martin Fenik (2:4).
34:54
pěkná práce publika někteří opravdu měli zůstat někde v hospůdce a pustit si fotbal se kterým si to tu pletou a zbytečně přerušují hru
34:17
Vyloučen hráč David Kubánek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
34:17
hosté mají příležitost další přesilové hry
33:33
ani další akce domácích není úspěšná, Hodík má svou bránu nejspíše pekelně začarovanou
27:33
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Lukáš Netrefa.
22:58
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Fenik, asistoval Daniel Eremiáš (2:3).
19:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (2:2).
19:55
Krásná práce Netrefa Forman Pěnička
19:10
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.