1:1
0:3
- : -

Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:5
9. Jan Sattler, 24. Jan Peška - 6. Lukáš Kafka, 29. Tomáš Josefovič, 35. Petr Majer, 41. Lukáš Kafka, 44. Jonáš Kulhavý; rozhodčí: Martin Jirka - Tomáš Badin; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 23 - Karel Pergler 18; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:3;
45:00
střely ve 3.tř. 6:11, celkem 20:27
45:00
Komentář trenéra hostí - Jan Svoboda: " Velmi těžké dvojutkání, které bylo jak mentálně, tak fyzicky extrémně náročné. Zatímco v prvním utkání jsme měli skvělý start a poté soupeř zapnul druhý rychlostní stupeň a bojoval o výhru až do samého závěru. 1/2
45:00
2/2 : Druhý zápas spíše taktické utkání, plné osobních soubojů, ve kterých byl soupeř dnes lepší než my. Pro nás velká škola a poučení.Velmi povedený výkon brankářů na obou stranách. Ústí moc děkuji za obě utkání, velmi nás to prověřilo.
45:00
Komentář trenéra domácíh - Jakub Kolstrunk : "Kvalitní dvojzápas hodný parametrů play-off, sérii rozhodla první pětiminutovka, kdy jsme nechytili vstup do utkání a prohrávali 4:0. Mrzí nás proměňování našich příležitostí, myslím, že jsme mohli sérii více zdramatizovat. Díky klukům za utkání a předvedený morál v úzkém kádru. Gratuluji soupeři.
45:00
43:47
gól do prázdné a na Chodově je veselo
43:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý bez asistence (2:5).
42:12
po timeoutu Ústí v šesti
42:11
Timeout Florbal Ústí
40:33
opět Maják vybojoval a předložil Kafkovi do 1000% šance a Chodov je už o 3 navrch
40:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Petr Majer (2:4).
34:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (2:3).
32:44
Vyloučen hráč Aleš Weigner družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
28:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Jakub Dufek (2:2).
23:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška bez asistence (2:1).
20:34
Svatoš nyní motal ústecké a vzápětí Majer ze svého typického výběhu trefil bombou břevno
19:09
situace dva na nikoho, míček má ledově klidný Pergler
17:38
Pergler jistě zasahuje proti střele ze středu
16:30
oproti prvnímu zápasu se hraje více do těla, na hřišti planou emoce, všichni si uvědomují důležitost zápasu
08:19
oslabení sice Chodov ubránil, ale přesto Ústí srovnává, z hrany brankoviště zavěsil Sattler
08:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Jan Peška (1:1).
07:38
Ústí kombinuje
06:12
Vyloučen hráč Jakub Kaplický družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
05:58
odložené vyloučení domácích, kteří jsou v tomto zápase psaní jako hosté :)
05:35
skóre tohoto utkání otevírá Kafka
05:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval David Horký (0:1).