6:2
2:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - SPORT CLUB Klatovy 13:6
10. Matěj Pěnička, 12. Ondřej Mergl, 13. Matěj Netrefa, 13. Matěj Vosátka, 13. Michal Vojtíšek, 17. Tomáš Otcovský, 17. Daniel Kolín, 17. Matěj Netrefa, 18. Filip Folauf, 25. Jan Nachtmann, 28. Tomáš Otcovský, 37. Vojtěch Bílek, 44. Matěj Vosátka - 12. Václav Liška, 19. Jan Holý, 25. Jan Holý, 34. Šimon Švára, 43. Adam Žežula, 45. Václav Liška; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 3, Lukáš Řezníček 9 - Michal Schödlbauer 5, Michal Liška 15; po třetinách: 5:1, 6:2, 2:3;
45:00
komentář trenéra hostí Hořkého(1.část) : Zápas rozhodl první a druhý gol, který už defacto rozhodl serii+jsme se v ten moment sesypaly. Dva minutové kolapsy jsou prostě moc, škoda. Soupeři držíme palce na MČR, jejich schopnost trestat byt malinkaté chyby je neuvěřitelná, byla to pro nás super série a zkušenost, hrát proti takovému soupeři. Jsem rád, že jsme nechali zahrát všechny kluky a tedy si je užít tento svátek pro náš klub.
45:00
komentář trenéra hostí Hořkého(2.část): Plusem jsou i dvě vyhrané třetiny a celkově nadstandartní sezona a krásný úspěch. Ted dál pracovat a zlepšovat a zkvalitnovat florbal v Klatovech. Pro mě je skvělé, vidět se se starými známými z Bohemky.Děkuji klukům za sezonu, divákům+rodičům za podporu a rozhodčím a pořadatelskému týmu. Sportu zdar!
45:00
komentář trenéra domácích: jsme rádi za vyhraný zápas a sérii. děkujeme soupeři za férově odehrané zápasy, divákům za skvělou atmosféru. přejeme soupeři dobrou cestu domů.
45:00
44:04
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jan Holý (13:6).
43:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Vojtěch Bílek (13:5).
43:00
dvě minuty do konce třetí třetiny
42:14
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Adam Žežula, asistoval Matyáš Moller (12:5).
37:53
Vyloučen hráč Šimon Švára družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování hokejky.
37:53
utkání přihlíží 56 diváků
36:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Jan Nachtmann (12:4).
33:37
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Šimon Švára bez asistence (11:4).
27:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Filip Folauf (11:3).
24:41
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Ondřej Sloup (10:3).
24:35
Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil Patrik Hrubý.
24:35
Patrik Hrubý zvolil rychlý přístup k nájezdu , ale orazil pouze tyč brány domácích
24:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Prokop Godochkin (10:2).
19:31
následovaly další tři hrubé chyby domácí obrany , ale Klatovy bohužel další brankou netrestají
18:31
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Tomáš Joachimsthaler (9:2).
18:31
chyba v obraně domácích a hosté trestají
17:44
Timeout SPORT CLUB Klatovy
17:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf bez asistence (9:1).
16:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Vojtěch Bílek (8:1).
16:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Kolín, asistoval Štěpán Straka (7:1).
16:29
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Řezníček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
16:29
i Bohemians mění strážce své branky
16:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský bez asistence (6:1).
14:19
Vyloučen hráč Matěj Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:14
Klatovy teď budou muset zmobilizovat své síly , během jedné minuty inkasovat 3 branky není zrovna moc povzbuzující
12:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Malič (5:1).
12:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Matouš Nadrchal (4:1).
12:21
a další krásná branka
12:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Filip Folauf (3:1).
12:05
tak toto bylo ukázkové a krásný gól do růžku
11:13
11:13
krásna akce Lišky a Holýho a po právu následuje snížení stavu
11:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Mergl, asistoval Matouš Nadrchal (2:0).
10:45
Matěj Netrefa vyzkoušel pozornost gólmana
09:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Štěpán Straka (1:0).
09:16
Mtěj Pěnička a Štěpán Straka otvírají skóre zápasu
07:34
Jiřík Jaroslav ve velké šanci a právem se rozčiluje , že byl nedovoleně atakován soupeřem
06:48
Klatovy teď promarnili dvě jisté šance
05:40
klatovská obrana zneškondňuje střelu Bohemky
04:31
Domácí více na míčku , ale zatím nějaké vážnější ohrožení klatovské brány nehrozilo
04:02
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Jan Malič.