0:4
3:2
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:11
10. Václav Liška, 34. Jan Holý, 38. Jakub Turek, 44. Patrik Hrubý - 1. Vojtěch Bílek, 3. Matěj Pěnička, 8. Štěpán Straka, 11. Vojtěch Bílek, 14. Filip Folauf, 20. Tomáš Fryš, 21. Vojtěch Bílek, 21. Prokop Godochkin, 28. Vít Járka, 42. Daniel Kolín, 44. Vojtěch Bílek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Václav John; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Michal Schödlbauer 29 - Jakub Zavřel 18; po třetinách: 1:5, 0:4, 3:2;
45:00
Komentář trenéra hostů: z naší strany špatný výkon s klesající tendencí. příště musíme být lepší.děkujeme soupeří za zápas. děkujeme divákům.
45:00
Komentář trenéra domácích : Zápas s gigantem Prahy z naší strany odbojovaný, výsledek je zasloužený, Bohemka byla celý zápas lepší. Chci klukům poděkovat, že zápas nevzdali a odbojovali až dokonce. Jedna vyhraná třetina proti takovému soupeři se počítá, Skvěle nám zachytal brankář. Děkuji soupeři, celému pořadatelskému týmu a skvělým divákům.
45:00
43:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Jan Malič (4:11).
43:04
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Jaroslav Jiřík (4:10).
43:03
Tak Páťa se nakonec dočkal!
42:15
Hosté šli 2 na 1, trefují vysoko nad.
42:04
Dlouhý výhoz na poslední chvíli zachytil Netrefa, který následně trefuje břevno!
41:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Kolín, asistoval Prokop Godochkin (3:10).
41:04
Přesná střela k tyči, Bohemka zvyšuje na 10:3
37:55
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jakub Turek, asistoval Jaroslav Jiřík (3:9).
37:55
Další využitá přesilovka domácích, ze středu se přesně trefuje Turek.
36:30
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
36:30
Holý v úniku faulován, domácí mají další přesilovku
35:50
Hrubý zpátky na Holého, ten trefuje vykopnutou nohu brankáře.
34:35
Pěnička obrán domácím kapitánem o míček.
33:29
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Jakub Holý (2:9).
33:29
A je tu druhý gól domácích, v předbrankovém prostoru zakončuje Jan Holý
33:02
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
33:02
Sekání do domácího brankáře potrestáno dvouminutovým trestem, domácí mají přesilovku.
32:40
Tygří skok domácího brankáře zamezil 10 brance.
32:02
Hrubého střela opět do hostujícího brankáře.
30:00
30:00
28:35
Hrubý tentokrát břevno!
27:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vít Járka, asistoval Tomáš Otcovský (1:9).
27:18
Další gól Bohemky po hezké kombinaci přes střed hřiště. 9:1
26:40
Hrubý opět sám na brankáře, zatím bez úspěchu.
25:12
Dobrý výhoz domácího brankáře končí pouze střelou.
21:58
Domácí po dobré akci netrefili branku.
20:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Prokop Godochkin, asistoval Jan Malič (1:8).
20:49
A další gól..8:1
20:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Štěpán Straka (1:7).
20:36
Vojtěch Bílek zaznamenává hattrick!
19:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Fryš bez asistence (1:6).
19:54
Po chybě v obraně se samotný před brankářem objevil Fryš, bez větších problémů prostřelil domácího brankáře.
18:05
Po přihrávce Šváry střílí Hrubý těsně mimo.
17:10
Po Schödlbauerovo výhozu, jde Hrubý sám proti brankáři, úspěšnější byl hostující brankář.
15:57
Domácí mají standartku z velkého brankoviště, akce skončila neúspěšně.
15:16
Vyloučen hráč Václav Liška družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování hokejky.
15:16
Pěnička proběhl středem hřiště, Liška s Holým mu překazili cestu, Liška bude odměněn 2 minutami. Hra bude pokračovat 4 na 4
15:00
15:00
14:53
Domácí si vyzkouší přesilovku
14:52
Na středu hřiště na poslední chvíli zachraňuje situaci hostující Bílek, odměnou je mu dvouminutový trest.
14:51
Vyloučen hráč Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
13:30
Nebezpečnou akci zachránil poslední sloup, který vyhazuje balónek na útočnou polovinu.
13:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Daniel Kolín (1:5).
13:00
Namotávka a gól Folauf zvyšuje na 5:1
12:20
Jiřík připravil obránce o balónek, který mu stihl do střely včas vložit hokejku, domácí hrají v útočném rohu.
11:10
Pěnička natahuje a střílí mimo
10:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Michal Vojtíšek (1:4).
10:43
Po problémech před bránou se odražený balónek dostal k osamocenému Bílkovi, který trefuje odkrytou branku.
09:36
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jakub Turek (1:3).
09:36
A máme tady první domácí branku, Po střele Jakuba Turka, propadl balónek až na Lišku, který prostřelil ležícího brankáře.
08:25
Nebezpečná střela z velkého brankoviště včas zablokovaná, teď měli hosté štěstí.
07:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka, asistoval Jakub Zavřel (0:3).
07:56
Po dlouhém výhozu hostujícího brankáře zvyšuje bohemka stav utkání na 3:0.
05:50
První střela domácích z nebezpečné pozici, hostující brankář bez větších problémů chytá.
04:15
Pěnička byl sám před bránou, Schdölbauer byl ale úspěšnější.
03:05
Standartní situace pro domácí ze středu hřiště končí v útočném rohu.
02:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Michal Vojtíšek (0:2).
02:07
Vytočení Pěničky ze středu hřiště končí druhým gólem
00:29
00:29
A máme tady první branku, ze středu hřiště střílí Vojta Bílek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Štěpán Straka, Vojtěch Bílek, Jan Malič, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Jakub Holý, Tomáš Joachimsthaler, Václav Liška, Jakub Turek, Jan Holý