0:1
3:3
- : -

Sokol Pardubice - 1. AC eFlorbal Uherský Brod 5:6
8. Matyáš Sodomek, 9. Matyáš Sodomek, 35. Jan Stuchlík, 36. Petr Křinka, 40. Jan Stuchlík - 13. Martin Ležatka, 15. Martin Ležatka, 19. Martin Ležatka, 37. Martin Ležatka, 41. Jaroslav David, 42. Martin Ležatka; rozhodčí: Daniel Ondráček - Lucie Hejnová; vyloučení: 4:5; využití: 2:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Denemark 14 - Ondřej Buráň 16; po třetinách: 2:2, 0:1, 3:3;
45:00
Komentáře trenérů budou poskytnuty po 2. utkání.
45:00
44:59
Střely v celém utkání: Sokol Pardubice - 21 Uherský Brod - 20
42:57
Vyloučen hráč Erik Kouřil družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
42:03
Utkání nabývá na atraktivitě. Škoda jen, že zachvilku skončí.
41:44
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Marek Souček (5:6).
40:53
Vyloučen hráč Jakub Prášek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
40:28
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Jaroslav David, asistoval David Ležatka (5:5).
39:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Ondřej Ryšavý (5:4).
39:55
Další oslepující oslava Honzy Stuchlíka
39:20
Vyloučen hráč Jaroslav David družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
36:28
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval David Ležatka (4:4).
35:29
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Jan Nezval (4:3).
34:40
33:42
Vyloučen hráč Karel Man družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
22:32
Vyloučen hráč Karel Man družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
21:20
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Stefano Petric.
14:52
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Martin Brauner (2:2).
14:20
Prášek si na středu hřiště zahrál na Davida Lafatu
12:52
12:52
Utěšená petelice Martina Ležatky orazítkovala tyč a končí v brance
11:03
Vyloučen hráč Stefano Petric družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
11:03
Vyloučen hráč Stefano Petric družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
09:51
Vyloučen hráč David Ležatka družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
08:44
Vyloučen hráč Stefano Petric družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
08:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Petr Křinka (2:0).
08:18
Mladičký Španěl Sodomek má zaděláno na hattrick
07:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Kryštof Hajník (1:0).