4:1
4:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hippos Žďár n/S. 15:3
3. Adam Zubek, 4. Vojtěch Šimík, 7. Jan Toman, 9. Jakub Seibert, 12. Adam Palčinský, 14. Martin Gattnar, 15. Jakub Češek, 16. Adam Zubek, 18. Jakub Češek, 21. Jakub Češek, 29. Adam Choma, 35. Vojtěch Šimík, 36. Adam Palčinský, 38. Martin Gattnar, 38. Martin Gattnar - 23. Ondřej Hromádka, 38. Tomáš Hrubý, 40. Pavel Rous; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 8 - Jakub Graňák 26; po třetinách: 7:0, 4:1, 4:2;
45:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice 11, Ždár 5. Střely celkem: Vítkovice 41, Žďár 11
45:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Jakuba Čuhela: Děkujeme soupeři za férový zápas.
45:00
Vyjádření trenéra domácích p. Veselého: První duel máme za sebou, v zápasu byl vidět určitý výkonnostní rozdíl pouze v jediné věci... ve všem. Jinak je trochu škoda, že jsme nedokázali udržet koncentraci až do konečného hvizdu. Zápas rozhodla naše poměrně slušná produktivita, ačkoliv v mnoha situacích přehráváme a ve vypjatějších zápasech se nám to nemusí úplně vyplatit. Celkově dobrá hra. večer vyšlápneme do druhého kroku k playoff.
45:00
Nejlepší hráč domácí: 65 Adam Zubek
45:00
Nejlepší hráč hosté: 7 Ondřej Hromádka
45:00
44:45
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
43:45
Vyloučen hráč Ondřej Hromádka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Jan Lukeš (15:3).
37:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Palčinský (15:2).
37:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (14:2).
37:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Pavel Rous (13:2).
35:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Matyáš Gryz (13:1).
34:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Alexandr Blokeš (12:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině: Vítkovice 10, Žďár 4
30:00
28:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Jan Toman (11:1).
27:29
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Hromádka, asistoval Lukáš Krčál (10:1).
20:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek bez asistence (10:0).
17:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Vojtěch Šimík (9:0).
15:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (8:0).
15:00
15:00
Střely v 1. třetině: Vítkovice 20, Žďár 2
15:00
14:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek z trestného střílení (7:0).
13:46
11:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Adam Zubek (5:0).
08:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Seibert, asistoval Vojtěch Šimík (4:0).
06:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Jan Vojáček (3:0).
03:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Jáchym Kuběna (2:0).
02:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Graňák; hráči v poli: Michal Přibyl, Lukáš Hudeček, Pavel Rous, Tomáš Hrubý, Filip Mašek