0:2
2:1
- : -

FbC Hradec Králové A - PANTHERS OTROKOVICE 6:4
3. Radek Zezulka, 6. Martin Krejčí, 12. Tomáš Chytrý, 14. Mikuláš Ryba, 35. Lukáš Ranný, 36. Radek Zezulka - 5. Ondřej Malý, 21. Vít Ides, 30. Josef Štourač, 32. Ondřej Malý; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Jiří Malý ? - Filip Doležal ?; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:1;
45:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Tomáše Pokorného: "Jsem rád, že jsme zvládli i druhý zápas a potvrdili postup. Nicméně druhý zápas měli Otrokovice o dost lepší pohyb. Asi nám první zápas zůstal v hlavě a hráli jsme jak se zatáhlou ruční brzdou. Nicméně postup je zasloužený, klukům děkuji za výkony a těšíme se do Ostravy. Soupeři děkuji za výborné dva zápasy.
45:00
Komentář vedoucího domácích, pana Josefa Šťourače: "Gratuluji soupeři k postupu a přeji hodně štěstí do dalších kol play off. Našim klukům děkuji za vynikající sezonu."
45:00
39:17
Timeout FbC Hradec Králové A
35:27
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Lukáš Ranný (6:4).
34:06
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný, asistoval David Krása (5:4).
33:52
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
31:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Marek Koudela (4:4).
30:00
30:00
29:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Jan Hrtús (4:3).
28:46
Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Jan Hrtús.
20:36
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vít Ides, asistoval Ondřej Kahoun (4:2).
17:41
Nebráněný Krejčí trestuhodně neproměnil.
15:00
15:00
14:38
Malý maskou vyráží.
13:37
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval David Krása (4:1).
11:04
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Mikuláš Ryba (3:1).
07:30
Doležal musel hasit další chybu své obrany, zřejmě ani nevěděl, jak to chytil.
05:07
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval Vojtěch Nosek (2:1).
04:31
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý bez asistence (1:1).
04:18
Malý v domácím dresu prostřeluje Malého v brance hostí.
03:14
Šťourač ani na dvakrát nedostal míček za Malého.
02:49
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Martin Krejčí (1:0).
01:18
Chytrý dalekonosnou těsně nad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Filip Doležal; hráči v poli: Marek Koudela, Vít Ides, Ondřej Kahoun, Dalimil Krčma, Ondřej Malý
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Max Kuštan, Vojtěch Nosek, Martin Krejčí, Radek Zezulka, Michal Martinek
00:00
U dorostenců zdravím ještě jednou, čeká nás dnes druhé střetnutí Otrokovic s HK. Vítěz vychází z lepšího skóre z obou zápasů, ale ranní podívaná vyšla jasně (0:10) pro Hradec. Uvidíme teda, zda-li se k tomuto výsledku domácí dokážou aspoň přiblížit.