0:2
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1:4
43. Martin Smola - 18. Adam Gábor, 30. Martin Kašík, 41. Lukáš Pobořil, 42. Petr Vítovec; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 24 - Ivo Sikora 7; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:2;
45:00
Střely na bránu ve třetí třetině: Náchod 4 : Ostrava 10. Střely celkově Náchod 8: Ostrava 28.
45:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři, rozhodčím a udělali jsme první krok.
45:00
Komentář trenéra domácích: "V prvním poločase byl soupeř lepší. Těšíme se na druhý."
45:00
42:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Smola, asistoval Lukáš Jirásek (1:4).
42:00
Rozehrávka Náchoda přímo před bránou byla úspěšná a je z toho první gól!
41:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Petr Vítovec, asistoval Daniel Chatrný (0:4).
41:38
A na tento jeho úspěch vcelku rychle navázal i Vítovec a zvýšil na 4:0.
40:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Šimon Soukup (0:3).
40:50
Pobořil skvěle dostal a zpracoval míček, a z placu před brankou měl gólovou šanci, kterou neminul.
39:48
Publikum se bouří, každý má pocit křivdy vůči jejich týmu. Je to dost nepříjemné.
38:01
Píši to hlavně proto, že situace na hřišti je vyrovnaná, a pro obvyklého diváka velice nudná. Oba týmy se snaží držet na míčku, ale netvoří si žádné velké šance.
38:00
Z lavičky domácích nám posílá pozdrav Patrik Winter, aktivní záloha týmu.
36:53
Oba týmy jsou opět v plném počtu.
35:08
Jestli jsem to ještě neudělal, chtěl bych vyzvednout výkon brankářů obou týmů, a zvláště toho domácího - chytají skvěle.
34:53
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
34:53
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
34:20
Teď příliš není co komentovat, Náchod se drží na míčku, ale nic z toho netěží a je zatažený na své polovině.
31:31
Náchod konečně začal trochu více střílet.
30:01
Úvodní buly i ve třetí třetině vyhrála Ostrava.
30:00
30:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Náchod 2 : Ostrava 7.
30:00
29:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Šimon Soukup (0:2).
29:04
Absolutně náhodný gól způsobený rychlou rozehrávku vyhodil Ostravu na vedení 2:0.
27:16
Ostravané se rozčilují, protože poukazují na domnělý faul vysoké hole od domácích. Rozhodčí s nimi ale nesouhlasí a za faul to nepovažují.
25:08
Po delší době výtečná útočná akce Náchoda, která ale bohužel neskončila gólem.
22:30
Dnešní první utkání předkola dorosteneckého play-off sleduje 77 diváků. DĚKUJEME!
21:07
Proběhl neúspěšný nájezd na výborně chytajícího Hanuše. Nájezd byl přiznán na základě faulu, který byl spáchán během ostravského útoku 2 na 0.
21:06
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Šimon Soukup.
20:03
Skvěle ubráněný souboj jeden na jednoho ze strany náchodského obránce.
19:19
Tak toto byla klasická tečovaná hra s názvem Kdo první trefí balónek?
17:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Gábor, asistoval Ondřej Murín (0:1).
17:00
Skvělou obrannou hru na středové lajně předvedli starší žáci Vysoký a Špaček.
15:01
Úvodní buly druhé třetiny opět pro Ostravu.
15:00
15:00
Střely na bránu v první třetině: Náchod 2 : Ostrava 11.
15:00
13:52
Domácí jsou již taktéž v plném počtu.
13:08
A tým navíc výborně drží brankář Dominik Hanuš.
12:38
Náchod se zatím statečně drží a s bráněním nemá žádný problém.
11:52
Hosté jsou v plném počtu.
11:32
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
11:32
Uvidíme cca 20 vteřin hry čtyři na čtyři a poté oslabení Náchoda.
10:54
Skvělá "bomba" od kapitána domácích Marka Svobody.
09:52
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
09:52
Ohledně vyloučení nemám žádné informace, jelikož bylo v té době nutné spravit závěs okna.
08:00
Break Náchoda v podobě dva na jednoho byl bohužel zničen špatným zpracováním přihrávky Lukášem Rázlem.
07:14
Teď se skvěle projevily reflexy domácího gólmana Dominika Hanuše během jeho pohotového zákroku.
04:12
Špatně zahraná rozehrávka domácích bohužel nevyústila v útok, jen ve ztrátu balónku.
02:26
Lukáš Jirásek předvedl skvělý blok. Takhle to má vypadat!
01:49
První pořádná střela Náchoda letěla od tyčky a chytil ji gólman.
00:44
Riskantní střídání Náchoda během rozehrávky bylo opravdu těsně načasované.
00:01
Úvodní buly pro Ostravu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Šimon Soukup, Lukáš Pobořil, Martin Kašík, Dalibor Baláš, Filip Šubert
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Marek Svoboda, Martin Brejtr, Lukáš Rázl, David Cejnar