3:3
2:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBŠ SLAVIA Plzeň 7:4
13. Adam Šimek, 14. Michael Řehák, 19. Matěj Čermák, 26. Lukáš Dubský, 28. David Kozelka, 43. Daniel Fišer, 44. Adam Kocián - 10. Vladimír Buzický, 24. Jakub Mikolášek, 24. Adam Stejskal, 26. Jakub Mikolášek; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 172; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 12 - Daniel Dolák 10; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:0;
45:00
Komentář trenéra ACEMA Sparta Praha UNYP (Petra Bíny) 1/2: Podle očekávání hrozně těžký dvojzápas, ale musím přiznat, že Slavia hrála ještě lépe, než jsme čekali. Přesto si myslím, že zasloužené vítězství, o kousek jsme měli větší kvalitu v útočné fázi, to podle mě rozhodlo.
45:00
Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Plzeň (Lukáše Kubince) 1/2: To se těžko hodnotí...oba zápasy byly velmi podobné, naši aktivitu soupeř důsledně trestal skvělými breaky. Jejich efektivita byla lepší a to rozhodlo. Myslím, že to byl krásný dvojzápas podpořený fantastickými diváky, kteří vytvořili pro kluky obrovský zážitek. Děkujeme
45:00
Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Plzeň (Lukáše Kubince) 2/2: Speciální poděkování zaslouží moji kluci, kteří v žádném utkání nic neodflákli a za to si je nesmírně cením. Jsou to super hráči a osobnosti, děkuji, že jsem s nimi mohl letos pracovat. Celá sezóna byla jedna velká jízda, škoda, že skončila o kousek dřív.
45:00
Komentář trenéra ACEMA Sparta Praha UNYP (Petra Bíny) 2/2: Jsem rád, že jsme to pro Spartu po tolika letech dokázali a těšíme se na mčr! Díky moc soupeřům za skvělé zápasy, které měli výborně uspořádané, v atmosféře zaplněné haly se nám skvěle hrálo.
45:00
44:59
Střely ve 3.třetině: Sparta 4, Plzeň 3
43:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Michael Řehák (7:4).
43:53
A máme hotovo, Sparta přidává další gól.
42:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer bez asistence (6:4).
42:04
Blažek chybuje na polovině hřiště a sparťanský útočník dováží balon do prázdné branky..
41:00
Plzeň v šesti.
40:43
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
40:11
Na hřišti teď hraje jen jeden tým, ale nedaří se vstřelit branku. Sparta v obranným bloku pozorná..
39:12
Mikolášek byl blízko hattricku, Žáček maskou vyráží.
38:07
Žáček vyráží Konradyho střelu za mantinel.
36:05
Buzický zpoza branky na Mošnu, ten backhandem minul..
35:40
Plzni se krátí čas, Sparťané v klidu drží balon.
34:01
Bistrý zblokoval střelu Kociána.
33:16
Mošna prověřil pozornost Žáčka, ten v klidu chytá.
27:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Jan Josef Brychta (5:4).
27:09
Kozelka zatloukl další hřebík, po pěkné akci...
26:18
Čermák dobře zblokoval na poslední chvíli Beštovu střelu.
25:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Kocián (4:4).
25:29
Sparta rychle odpovídá..
25:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Matouš Bešta (3:4).
25:14
Dorážka Mikoláška končí v brance, máme tu drama..
24:50
Dolák dalším skvělý výhozem poslal Buzického do úniku, ten bohužel netrefuje bránu.
24:26
Sparťané jsou ve druhé třetině celkem pasivní, nikam se neženou.. uvidíme, zda se jim to vyplatí.
23:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Hynek Mošna (3:3).
23:31
A máme srovnáno! Tentokrát Stejskal téměř z půlky..
23:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek bez asistence (3:2).
23:00
Kuba Mikolášek výběhem snižuje skóre.
22:06
Na druhé utkání tu máme 172 diváků! Děkujeme
18:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Jan Josef Brychta (3:1).
18:00
Dolák neviděl střelu z půlku a ta končí za jeho zády...
17:44
Sparťanská přesilovka bez pohybu, na míčku teď Plzeň.
16:01
Vyloučen hráč Ondřej Ježek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:52
Sparta nám ukáže svojí přesilovku, rozhodčí mají ruce nahoře.
15:05
Vhazování pro Plzeň a hned nebezpečná situace, bohužel bez gólu.
13:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (2:1).
13:38
První střelu Dolák vyrazil, na dorážku už byl krátký..
12:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Adam Kuchynka (1:1).
12:37
Čermák trefuje tyč.
11:44
Kozelka zpět na hřišti.
10:45
Minuta z přesilovky je pryč a žádná šance..
09:44
Vyloučen hráč David Kozelka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický, asistoval Hynek Mošna (0:1).
09:16
Tlak plzeňských nese ovoce, vyčkávání se Spartě nevyplatilo.
08:15
Sparťané uklidňují hru po plzeňském tlaku.
07:19
Žáček úspěšný proti střele Mošny od mantinelu.
05:57
Beštovi střela z dobré pozice sjela.
05:24
Dolák chytil Šimkovo střelu a dlouhým výhozem nabídl šanci Buzickému.
03:03
Je super, že plzeňská rivalita jde v tomto zápase stranou.. hráči FBC podporují slávisty, ač určitě jsou něčím posíleni..
02:01
Blažek poslal Mikoláška do úniku, brankář Sparty úspěšný.
00:28
Sparta netrefila odkrytou branku, to by byl rychlý vstup do utkání..
00:02
Úvodní vhazování pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Filip Konrady, Matouš Bešta, Jakub Mikolášek
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Michael Řehák, Adam Kocián, Lukáš Dubský